Skip to main content

Ręcznik Turbo – czystość na wyciągnięcie ręki!

Powraca kampania reklamowa ręcznika Turbo Velvet! Już od 7 października do 4 grudnia, a więc przez 8 tygodni, będzie można ją oglądać w Internecie, między innymi na Youtube, VOD, Playerze i IPLA. 

Ręcznik papierowy Velvet Turbo

Jej bohaterem jest oczywiście Siłacz, którego cechy (mocny, wytrzymały, „nie pęka” w trudnych sytuacjach) odzwierciedlają zalety ręcznika Velvet Turbo. Kobiety go uwielbiają, bo doskonale spełnia swoją rolę – GIGA ROLĘ w każdym domu!

Oto jak działa nasz Turbo Velvet:

Poznaj zalety ręcznika papierowego Turbo Velvet

To idealny pomocnik Twoich codziennych działań. Z jego pomocą łatwo i szybko posprzątasz cały dom, a jedna rolka ręcznika starczy Ci na naprawdę długi czas. Ręcznik Turbo Velvet to też idealne wsparcie w oczyszczaniu Twoich domowych powierzchni z wirusów oraz bakterii. Przekonaj się, dlaczego ręcznik Turbo Velvet jest tak niezwykły:

 – Ma aż trzy warstwy – dzięki temu jest nie tylko bardzo chłonny, ale też bardzo wytrzymały. Nie musisz obawiać się, że będzie łatwo rozrywał się podczas sprzątania.

   Nie pyli się – dzięki temu sprzątana nim powierzchnia jest idealnie gładka i nie zostają na niej kłaczki.

 – Jest super chłonny – co sprawia, że porządki z jego pomocą to sama przyjemność.

 – Ma giga rolkę – która starcza Ci na naprawdę długi czas, niezależnie od tego, jak często sprzątasz mieszkanie.

 – Jest wielofunkcyjny – możesz stosować go w kuchni, łazience, do przechowywania potraw, czyszczenia kanapy z włosów psa, oczyszczania samochodu. Jak więc widzisz, w większości zadań ręcznik papierowy Turbo Velvet sprawdza się znakomicie i jest wręcz niezastąpiony!

Ręcznik kuchenny Velvet Turbo

Czas przekonać się, jak w codziennym życiu sprawdza się ręcznik papierowy Turbo Velvet. Nie czekaj i wypróbuj go już dziś! 

Ręcznik Turbo Velvet znajdziesz w wybranych sklepach na terenie całego kraju.