Skip to main content

Ręczniki papierowe Velvet JUMBO DUO – NOWOŚĆ

Ręczniki papierowe Velvet JUMBO DUO to NOWOŚĆ w naszej ofercie, wchodząca do sprzedaży od kwietnia i ułatwiająca utrzymanie porządku nie tylko w kuchni. Jak wpisują się w naszą Eco Agendę? Do czego i gdzie można je wykorzystać? Dlaczego ręczniki papierowe w rolce to niezastąpiony element domowego wyposażenia oraz co sprawia, że są tak skuteczne?

 class=

Ręczniki papierowe w rolce

Ręcznik papierowy to doskonały sposób na utrzymanie porządku. Od innych produktów, takich jak papier toaletowy czy chusteczki higieniczne, odróżnia się swoją strukturą. Ręczniki papierowe celulozowe produkujemy ze znacznie grubszej bibułki. Dzięki temu oferują one niezrównaną chłonność, jednocześnie nie rozpadając się nawet przy silnym namoczeniu. Sprawia to, że papierowe ręczniki są doskonałe do zbierania płynów. Pomagają zarówno przy nieopatrznie rozlanej wodzie czy napoju, jak i suszeniu umytych naczyń.

Nasze najnowsze ręczniki papierowe białe Velvet JUMBO DUO dzięki wyjątkowemu wytłoczeniu listka wyróżniają się dwoma chłonnymi warstwami. Są one ponadto niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Z tego względu znakomicie sprawdzają się również do wycierania rąk, nie pozostawiając włókien ani nieprzyjemnego zapachu. Z kolei dzięki eleganckiemu wzorowi tłoczonemu na listkach doskonale pasują do wystroju każdej kuchni.

Nowe Ręczniki jednorazowe papierowe JUMBO DUO to dwie rolki w jednym opakowaniu. Możesz je więc ustawić w dwóch pomieszczeniach w domu, zabrać ze sobą do samochodu oraz w podróż, czy po prostu wykorzystać jedną po drugiej. Przy całej swojej uniwersalności i wydajności nasze najnowsze ręczniczki papierowe nie obciążają środowiska na żadnym etapie swojego życia. Zgodnie ze znakiem „Save Nature” powstają one z w pełni podlegających recyklingowi materiałów oraz są produkowane  z troską o zasoby wodne oraz leśne.

Ręcznik papierowy duża rolka

Wydajność to jeden z najważniejszych czynników charakteryzujących ręczniki papierowe. Duże rolki sprawiają, że wystarczają one na dłużej, wymagając równocześnie mniejszych opakowań, a co za tym idzie mniej odpadów do środowiska. Tak zwane GIGA rolki  mogą czasem być barierą do używania przez niektórych konsumentów, ze względu na swoje duże gabaryty, które sprawiają, że są one nieporęczne. Na przykład może być trudno odwinąć taki ręcznik papierowy jedną ręką. Duża GIGA rolka może też być  problemem przy znalezieniu dla niej miejsca przy zlewie, tam gdzie zwykle się ją stawia, czy zmieszczeniem w uchwycie lub stojaku.

Ręczniki papierowe w rolce zbyt małej też nie są idealne z punktu widzenia ich użytkowania. Przede wszystkim zawierają one zbyt mało listków i szybko się kończą. Sprawia to, że ciągle musisz mieć pod ręką dodatkowe rolki i często dokładać kolejne. W przypadku niespodziewanego wypadku, na przykład rozlania dużej ilości napoju czy rozbiciu słoika, konieczność nagłego znalezienia drugiej rolki ręcznika może powodować niepotrzebny dodatkowy stres.

Nasz nowy ręcznik papierowy Velvet JUMBO DUO, dostępny od kwietnia, stanowi doskonały kompromis i idealne rozwiązanie w codziennym życiu. Eliminuje największą wadę GIGA rolek, czyli ich nieporęczność. Jednocześnie dzięki aż 480 listkom nigdy nie zabraknie Ci go w sytuacji awaryjnej. Właściwie dobrana specyfikacja sprawia, że jest to niezwykle wydajny ręcznik papierowy. Rolka wystarcza dzięki temu na dłużej niż w konkurencyjnych rozwiązaniach, zachowując rozsądne rozmiary i wagę.

Ręczniki papierowe do rąk

JUMBO DUO świetnie sprawdzają się również jako ręczniki papierowe do rąk. Dzięki dwóm miękkim, tłoczonym warstwom wspaniale pochłaniają i ścierają wszystkie zabrudzenia. Jednocześnie w porównaniu do materiałowych odpowiedników ręczniki papierowe w listkach oznaczają wyższy poziom higieny oraz mniejszą transmisję mikroorganizmów, które są pozbawione tym samym korzystnych, wilgotnych warunków do rozwoju. Zwłaszcza w nowej, pandemicznej rzeczywistości jest to ich ogromna zaleta.

Ręczniki papierowe kuchenne

Zastanawiasz się, jakie ręczniki kuchenne papierowe wybrać do swojego domu? Velvet JUMBO DUO, NOWOŚĆ w naszej ofercie, stanowią doskonały wybór. Dzięki tłoczonym listkom i ich miękkości nie pozostawiają smug na ścieranych blatach czy innych powierzchniach. Ręczniki papierowe kuchenne nie tylko pomagają więc uzyskać perfekcyjny wygląd Twoich ulubionych naczyń i sztućców, ale również uwalniają od zacieków lodówkę, fronty szafek i drzwiczki piekarnika. Świetnie nadają się też do ścierania zabrudzeń z blatów, deski do krojenia czy noża.

Ręcznik kuchenny papierowy powinna cechować wysoka chłonność, a także wytrzymałość do używania na mokro. Dostępny od kwietnia JUMBO DUO w pełni odpowiada tym założeniom. Dwie rolki, każda po 240 chłonnych listków sprawia, że nowy ręcznik papierowy JUMBO DUO wystarcza na bardzo długo.

Nieco wbrew swojej potocznej nazwie ręcznik papierowy kuchenny sprawdza się praktycznie wszędzie. Jego uniwersalność wynikająca z wysokiego poziomu higieny, chłonności i wydajności sprawia, że znajduje wiele zastosowań w domu, aucie czy warsztacie. Przy tym wszystkim najnowszy Velvet JUMBO DUO pozostaje niezwykle przyjazny dla środowiska. Jego opakowanie oraz tekturowa tulejka w pełni nadają się do recyklingu, wpisując się w realizację naszych ekologicznych zobowiązań.