O akcji:

O higienie wiemy całkiem sporo. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że marka Velvet dołączyła do ogólnopolskiej akcji Zdrowo i Sportowo. Jej celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród przedszkolaków i uczniów. A w związku z tym, że higiena to integralna część dobrego samopoczucia – promowanie jej zasad jest niezwykle istotne już wśród najmłodszych dzieci. Z radością podjęliśmy się tego zadania, a o pomoc poprosiliśmy misia Velvetusia – ambasadora naszej marki i wielkiego czyścioszka.

Więcej o akcji Zdrowo i Sportowo

PRZECZYTACIE TUTAJ

Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z cyklem krótkich, komiksowych historyjek, w których Velvetuś opowiada o tajnikach codziennej toalety. Idąc za jego przykładem, przez zabawę przybliżajcie dzieciom zasady higieny, krok po kroku ucząc je samodzielności.

ZGŁOSZENIA DO AKCJI ZDROWO I SPORTOWOWIĘCEJ O DNIU HIGIENY VELVET

Wielkie sprawy małego misia

Miś Velvetuś to czyścioszek, który świetnie zna się na higienie! Wejdźcie do jego świata i zobaczcie, co przygotował dla maluchów. Jego porady to spora dawka wiedzy, która pozwala przyswoić właściwe nawyki toaletowe.

Higiena na wesoło

Higiena to poważna sprawa, ale też pretekst do suuuuuper zabawy w najczystszej postaci! 🙂 Miś Velvetuś takie rozrywki lubi najbardziej! To co? Zaczynamy przygodę?

Dlaczego dzieciaki polubią papier toaletowy Velvet Junior?