Skip to main content

Spakuj go na wakacje!

Zadbaj o letni komfort z nawilżanym papierem toaletowym Velvet!

Na ten moment z utęsknieniem czekały nie tylko dzieci! Przed nami wakacje: małe i duże wyjazdy, letnie festiwale, biwaki pod namiotem, wyprawy w góry i kąpiele w morzu. Wyciągamy walizki, pakujemy kapelusze, sprzęt wodny, kremy z filtrem i całą masę kosmetyków, bo wiemy, że higiena i pielęgnacja na wakacjach to podstawa dobrego samopoczucia i komfortu!

Czy pamiętamy przy tym o higienie toaletowej?

Od toalety nie ma urlopu 🙂 Podczas wakacji musimy być przygotowani na to, że tam, gdzie jedziemy, mogą nas czekać różne warunki sanitarne, a wyposażenie w środki czystości i w artykuły higieniczne – o ile w ogóle istnieje – często bywa niesatysfakcjonujące i wprowadza nas w zakłopotanie. Dlatego własna rolka papieru toaletowego i kilka paczuszek chusteczek higienicznych w bagażu to podstawa! Ale Velvet ma jeszcze jedno rozwiązanie – to coś, co podczas podróży dba o naszą higienę i poczucie świeżości na najwyższym poziomie! Nawilżany papier toaletowy.

Nawilżany papier toaletowy Velvet – Velvet Intima, Velvet Camomile & Aloe Vera

Dla higieny! Dla odświeżenia! Dla pełnego komfortu!

Ta z pozoru niewielka paczuszka kryje w sobie czystość i higienę, jakiej potrzebujemy – zwłaszcza w te najbardziej upalne – dni! Łyk schłodzonej wody, mgiełka odświeżająca do twarzy, orzeźwiająca kąpiel w morzu albo zimny prysznic w hotelu – chyba wszyscy doceniamy latem zbawienną moc wody! Nasze ciała potrzebują jej dla poczucia ulgi i komfortu. Nawilżany papier toaletowy Velvet to w 100% naturalne listki wykonane z włókien celulozowych zwilżone delikatną formułą kosmetyczną na bazie wody, która czyści i pielęgnuje miejsca intymne, zapewniając odświeżenie i długotrwałe poczucie komfortu w każdych warunkach, po każdej wizycie w toalecie. Po użyciu taki papier można bezpiecznie wyrzucić do toalety – każdy listek jest spłukiwalny, biodegradowalny i nie zawiera w sobie plastiku!

Nawilżany papier toaletowy Velvet – Velvet Pure

Świeżość w czterech odsłonach – wybierz swój wariant!

Nawilżany papier toaletowy Velvet to produkt dla każdego! Obecnie dostępny jest w czterech wariantach, różniących się składem formuły kosmetycznej czy zapachem!
Który zabierzesz ze sobą na wakacje?

Rumiankowe odświeżenie

Nawilżany papier toaletowy Velvet Camomile & Aloe Vera

Doskonałe uzupełnienie codziennej higieny toaletowej dla całej rodziny.
Nawilżany papier toaletowy o delikatnym zapachu z ekstraktami z rumianku i aloesu, przeznaczony do skóry normalnej i wrażliwej, który zapewnia uczucie świeżości i łagodnej pielęgnacji okolic intymnych.

Delikatność w kobiecym wydaniu

Nawilżany papier toaletowy Velvet Intima

Innowacyjny produkt 2w1, stworzony z myślą o kobietach, który idealnie sprawdzi się również w roli chusteczek do higieny intymnej. Intima to przede wszystkim łagodna formuła kosmetyczna o subtelnym zapachu z zawartością kwasu mlekowego, prebiotyków, inuliny, pathenolu i wyciągu z aloesu, która dodatkowo została wzbogacona w wyciąg z kwiatów migdałowca i korzenia irysa florenckiego. Produkt przebadany ginekologicznie.

Sprawdź, za co kobiety uwielbiają ten wariant!

Świeżość w najczystszej postaci

Nawilżany papier toaletowy Velvet Pure

Czystość i higiena dla szukających prostych rozwiązań!
Delikatna, hipoalergiczna formuła kosmetyczna pozbawiona substancji zapachowych, wzbogacona w ekstrakty z aloesu oraz kwas mlekowy, która czyści i myje delikatnie i skutecznie niczym woda. Velvet Pure to aż 99% składu pochodzenia naturalnego! Produkt przeznaczony do skóry normalnej i wrażliwej, przebadany pediatrycznie i klinicznie.

Radość dla najmłodszych, wygoda dla rodziców

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior

Samodzielna higiena malucha nigdy nie była taka prosta!
Delikatna formuła kosmetyczna stworzona z myślą o dzieciach, wzbogacona w glicerynę, witaminę E oraz kwas mlekowy. Kolorowe opakowanie (w dwóch wersjach do wyboru) i owocowy zapach papieru umilą i ułatwią maluchowi codzienną rutynę toaletową (zwłaszcza w warunkach pozadomowych na wakacjach) oraz pomogą mu przyswoić właściwe nawyki higieniczne! Junior to aż 99% składu pochodzenia naturalnego! Produkt przeznaczony do skóry normalnej i wrażliwej.

Dowiedz się, dlaczego warto sięgnąć po nawilżany papier toaletowy Velvet Junior w toalecie swojego dziecka!

 

Nawilżany papier toaletowy Velvet to produkt przydatny (a wręcz niezbędny!) na wszelkich wyjazdach wakacyjnych! Choć – jak sama nazwa wskazuje – jest to papier toaletowy, który pomaga zachowywać czystość i higienę w toalecie, podczas letnich przygód i wojaży z całą pewnością można odkryć dziesiątki jego innych zastosowań, na przykład przecierając zwilżonym listkiem brudne ręce czy zakurzony telefon. Warto go spakować do podręcznej torby, walizki czy plecaka, aby nie martwić się o wygodę i higienę nawet w najbardziej nieprzewidywalnych miejscach i sytuacjach.
Bo wakacje są po to, aby czuć się w pełni komfortowo!