Skip to main content

Duet Satysfakcja. Poznaj nowy standard higieny!

Duet Satysfakcja Velvet – Papier toaletowy i nawilżany papier toaletowy

Duet Satysfakcja to połączenie dwóch papierów toaletowych Velvet – suchego i nawilżanego – które sprawi, że na nowo poznasz znaczenie słów „komfort” i „świeżość”. Jeżeli widziałeś poniższe video albo miałeś okazję wypróbować działanie obu produktów – na pewno wiesz, co mamy na myśli! 🙂 Suchy i Mokry to dwa produkty występujące w roli agentów walczących w służbie codziennej higieny. Pierwszy to zwolennik starej szkoły, drugi – miłośnik nowoczesnych technik. Pozornie niewiele ich nie łączy, a jednak wspólnie tworzą zgrany zestaw, znany jako Duet Satysfakcja, który zapewnia 100% czystości i odświeżenia po każdym skorzystaniu z toalety. Najlepiej działają razem – używaj więc tradycyjnego, suchego papieru toaletowego wraz z nawilżanym papierem toaletowym Velvet. Ta dwójka powinna na stałe zagościć w Twojej łazience!

Dlaczego warto sięgnąć po Duet?

Tradycyjny, suchy papier toaletowy w rolce jest niewątpliwie niezawodny i skuteczny, ale połączenie go z produktem nawilżanym zapewnia nieporównywalnie lepszy efekt, przynosząc jednocześnie uczucie natychmiastowej świeżości i czystości. Nawilżany papier toaletowy Velvet możesz bez obaw spłukiwać w toalecie tak, jak zwykły suchy papier toaletowy. To odróżnia go od chusteczek nawilżanych dla dzieci czy chusteczek do demakijażu, które – ze względu na materiał zawierający włókna sztuczne – powinny trafić do kosza na odpady zmieszane. Nawilżany papier toaletowy Velvet jest stworzony z miękkiej biodegradowalnej i spłukiwalnej włókniny, wykonanej w 100% z naturalnych włókien celulozowych. Dzięki temu listki papieru rozpadają się w systemie kanalizacyjnym, nie zagrażając zapychaniu się toalet.

Dlaczego warto używać Duet Satysfakcja od Velvet? Suchy papier toaletowy i mokry papier toaletowy.

Nawilżany papier toaletowy to produkt, który bez trudu można ze sobą zabrać do pracy czy do szkoły, czyli tam, gdzie poczucie komfortu jest dla nas szczególnie ważne. Ze względu na poręczne i dyskretne opakowanie z wygodną klapką papier świetnie sprawdzi się w każdych warunkach poza domem np. podczas wycieczek za miasto, treningu, obozów i biwaków – bez problemu schowasz go w swoim plecaku albo w torebce. Przede wszystkim jednak nawilżany papier toaletowy to produkt, który powinieneś mieć w swojej łazience obok tradycyjnej rolki – działanie „na mokro” jest znacznie skuteczniejsze i zapewni Ci wyjątkowe poczucie świeżości oraz pewności siebie. Zużyty listek możesz po prostu wyrzucić do toalety.

Nawilżany papier toaletowy Junior Velvet

Duet Satysfakcja dla całej rodziny

Nawilżany papier toaletowy Velvet to produkt idealny dla każdego – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Możesz wybierać spośród czterech wyjątkowych wariantów!

  • Pure – to uniwersalna, delikatna wersja nawilżanego papieru toaletowego Velvet przeznaczona do skóry wrażliwej, która czyści delikatnie i skutecznie niczym woda. Hipoalergiczna i bezzapachowa formuła sprawia, że ten wariant przypadnie do gustu zwolennikom najprostszych rozwiązań.
Intima nawilżany papier toaletowy Velvet
  • Intima – to delikatny wariant papieru toaletowego stworzony z myślą o kobietach. Z powodzeniem możesz zastąpić nim chusteczki do higieny intymnej – to produkt typu 2w1. Specjalna formuła kosmetyczna uwzględnia takie składniki jak kwas mlekowy, prebiotyki, inulinę czy panthenol. Dzięki temu odczujesz komfort, odświeżenie i uczucie łagodnej pielęgnacji.
Pure nawilżany papier toaletowy Velvet
  • Junior – ta wersja nawilżanego papieru toaletowego została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Kolorowe opakowanie jest łatwe w obsłudze, a przyjemny, brzoskwiniowy zapach zachęci maluchy do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Nawilżane, miękkie listki nie podrażniają delikatnej skóry dzieci i usuwają problem dozowania odpowiedniej długości papieru w rolce. Produkt Junior stanowi idealne przejście z chusteczek nawilżanych dla niemowląt do tradycyjnego, suchego papieru. Dzieci nauczą się dzięki niemu prawidłowych nawyków toaletowych.
Junior nawilżany papier toaletowy Velvet
  • Camomile & Aloe Vera – klasyka gatunku o subtelnym zapachu. Ten wariant nawilżanego papieru toaletowego sprawdzi się dla całej rodziny. Dzięki zawartości ekstraktów z rumianku i aloesu produkt zapewnia delikatną pielęgnację, stanowiąc doskonałe uzupełnienie codziennej higieny.
Camomile nawilżany papier toaletowy Velvet

Duet Satysfakcja – wiele połączeń dla każdego

Duet Satysfakcja – odkryj wielość połączeń – produkty Velvet

Wszystkie warianty nawilżanego papieru toaletowego Velvet można zestawiać z dowolnymi tradycyjnymi rolkami papieru toaletowego. Tylko od Twoich upodobań zależy to, jaki Duet wybierzesz. Miksuj dowolnie i wybieraj ulubione produkty toaletowe spośród szerokiej oferty Velvet!

Duet Satysfakcja – papiery w świecie filmu 🙂

Nie da się ukryć, że papier toaletowy odgrywa ważną rolę w życiu każdego człowieka. W związku z tym musiał zająć istotne miejsce w naszym spocie reklamowym nawiązującym do kina akcji. Papiery Suchy i Mokry wcieliły się w agentów walczących o poczucie świeżości. Gwiazdy kampanii mają też inne role na koncie – zobacz, jak udają bohaterów znanych filmów, seriali i programów rozrywkowych.

Duet Satysfakcja niewątpliwie sprawdzi się w każdym domu. Dzięki wielu różnym połączeniom z łatwością znajdziesz zestaw dla siebie i swojej rodziny. Dostępne warianty papieru nawilżanego dostosowane są do potrzeb kobiet, mężczyzn i małych dzieci. Postaw na efektywny zestaw i pozwól sobie odczuć wyjątkową czystość i świeżość!

Poznaj Duet Satysfakcja i poczuj różnicę!