Skip to main content

Velvet z tytułem Superbrands 2023!

W tym roku marka Velvet otrzymała prestiżowe godło Superbrands. Dzięki temu nasi konsumenci mogą nam jeszcze bardziej zaufać!

Superbrands to prestiżowa organizacja, której misją jest nagradzanie najlepszych marek na rynku. W tym roku także Velvet, już po raz kolejny, otrzymał Godło Superbrands Polska!

Konkurs Superbrands – jak przyznawane są nagrody

Superbrands jest największym badaniem siły marki w Polsce. Odbywa się ono co dwa lata i bierze w nim udział ponad 3 tysiące respondentów, którzy oceniają 2000 różnych marek, umieszczonych w aż 100 różnych kategoriach. W kolejnym etapie to najwięksi eksperci w dziedzinie marketingu, reklamy czy PR, przyznają markom poszczególne pozycje i analizują ich drogę do sukcesu i pozycję na rynku.

Velvet – Godło Superbrands Polska 2023
W tym roku odbyła się kolejna edycja konkursu i jedną z marek, która otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands, czyli marki, która osiągnęła niezwykły sukces na rynku i której można zaufać, jest Velvet! Uzyskanie statusu Superbrands wzmacnia pozycję naszej marki, i utwierdza naszych użytkowników oraz partnerów biznesowych w przekonaniu, że mają do czynienia z najlepszą marką w danej kategorii.

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania Godła Superbrands Polska 2023 i dziękujemy za nie w szczególności naszym konsumentom. To Wy zachęcacie nas do bycia lepszymi każdego dnia!

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej gali rozdania statuetek z 8 listopada 2023 roku (fot. M. Trebert).