Skip to main content

Świeżość i czystość w EKO wydaniu!

Odkryj nową odsłonę nawilżanego papieru toaletowego Velvet!

Nawilżany papier toaletowy Velvet to nowoczesny produkt, który zapewnia 100% czystości i świeżości po każdej wizycie w toalecie. Teraz – do wszystkich korzyści użytkowych, wynikających z sięgania po nawilżany papier toaletowy – możemy dołączyć również aspekty środowiskowe. Bo papier nawilżany – śladem innych produktów Velvet – zmienia się dla dobra Natury, wprowadzając rozwiązania zwłaszcza w zakresie opakowań!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Camomile & Aloe Vera

Nawilżany papier toaletowy Velvet – wyjątkowy produkt dla każdego

Nawilżany papier toaletowy Velvet to wyjątkowy produkt w bogatej ofercie marki Velvet:

  • stanowi dopełnienie standardowego papieru toaletowego w rolce, wyznaczając nowy, skuteczny standard higieny toaletowej Velvet,
  • jest jedynym wyrobem kosmetycznym w portfolio Velvet, będącym połączeniem naturalnej włókniny i formuły kosmetycznej, mającym określony skład, właściwości i działanie – każda zmiana zachodząca w produkcie musi być przemyślana, sprawdzona i bezpieczna dla produktu,
  • to kategoria produktów higienicznych, która każdego roku dynamicznie rośnie – coraz więcej konsumentów docenia skuteczność i komfort, jakie niesie ze sobą używanie nawilżanego papieru toaletowego!

Mając na uwadze nieustający rozwój kategorii papieru nawilżanego, chcemy dbać nie tylko o komfort i potrzeby użytkowników, ale również minimalizować negatywny wpływ produktu na środowisko naturalne.
Nawilżane papiery toaletowe Velvet – Camomile & Aloe Vera, Velvet Intima, Velvet Pure, Velvet Junior

Zmiany są dobre! Zmiany są potrzebne!

Nawilżany papier toaletowy Velvet w nowej wersji to aż 48 listków świeżości i czystości, zamkniętych w nowym opakowaniu w 100% nadającym się do recyklingu, zaprojektowanym pod kątem zminimalizowania jego negatywnego wpływu na środowisko. Nowe opakowania papieru nawilżanego są matowe (pozbawione błyszczącego lakieru), lżejsze (niższa waga laminatu) i zostały lepiej dopasowane do zawartości paczki. Nowością jest również mniejsze i lżejsze wieczko, które dzięki szczelnemu zamknięciu, powinno jeszcze lepiej chronić produkt przed wysychaniem. Za sprawą zmian opakowaniowych udało nam się znacznie zredukować ilość generowanego plastiku!

Co więcej, wszystkie komponenty opakowania (wieczko, laminat, naklejka pod wieczkiem) składają się z tego samego rodzaju surowca. Jednorodność materiałowa to z kolei jedna z najbardziej pożądanych obecnie cech opakowań, która ułatwia segregację i sprzyja recyklingowi!

Nowe opakowania papieru nawilżanego to również odświeżone projekty graficzne. Wszystkie papiery nawilżane Velvet od teraz są również pakowane w ujednolicony dla wszystkich wariantów szary karton makulaturowy z jednym kolorem nadruku, który pochodzi z recyklingu i nadaje się do recyklingu!

O eko-aspektach nawilżanego papieru toaletowego Velvet możecie również przeczytać TUTAJ.
Nawilżany papier toaletowy Velvet Camomile & Aloe Vera – 48 listków w opakowaniu, opakowanie w wersji eko

Warto dokonywać mądrych wyborów zakupowych, bo małe zmiany przynoszą największe efekty! Szukajcie na półkach sklepowych nowej wersji nawilżanego papieru toaletowego Velvet.
Dla siebie, dla Natury!

Poznaj nawilżany papier toaletowy Velvet!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior

Nawilżany papier toaletowy Camomile & Aloe Vera

Nawilżany papier toaletowy Camomile & Aloe Vera - Intima

Nawilżany papier toaletowy Camomile & Aloe Vera – Pure