Skip to main content

Velvet Junior z tytułem Superprodukt Świata Kobiety 2021!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior otrzymał statuetkę Superprodukt Świata Kobiety 2021! Zdradzamy, czym urzekł jurorów i za co przyznawana jest ta nagroda.

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior – nagroda Superprodukt

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior otrzymał tytuł Supeproduktu 2021, przyznawanego co roku przez miesięcznik „Świat Kobiety”, w kategorii „Produkty dla dzieci” i podkategorii „Artykuły higieniczne”.

Superprodukt to plebiscyt, organizowany przez „Świat Kobiety” już od 15 lat.
Redaktorki, czytelniczki oraz jurorki konkursu wybierają podczas niego najlepsze produkty roku, spośród pojawiających się nowości rynkowych. W tym roku w jurorskim składzie znalazły się także znane osoby takie jak Katarzyna Dowbor, Grażyna Wolszczak, Marta Manowska oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Nawilżany papier toaletowy Junior Velvet

W tegorocznej edycji konkursu docenione zostały 53 najlepsze produkty, w takich kategoriach jak np. „Kosmetyki”, „Żywność” czy właśnie „Produkty dla dzieci”.
Jednym z nich był nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, który w ubiegłym roku zyskał nowe opakowanie z wizerunkiem Misia Velvetusia i pojawił się w dwóch wariantach kolorystyczno-tematycznych do wyboru. Jurorki konkursu doceniły go za wysoką jakość i komfort stosowania w każdych okolicznościach. Został też uznany za niezastąpiony produkt w podróży z dzieckiem!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior – za co kochają go mamy i dzieci

Niezwykle cieszymy się z tego wyróżnienia, zwłaszcza, że wiemy, jak nawilżany papier Velvet Junior doceniają dzieci oraz ich mamy. Jakie są jego największe zalety?

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior

  • ma niezwykle delikatną formułę, odpowiednią dla wrażliwej skóry dziecka
  • ma przyjemny brzoskwiniowy zapach, który jest uwielbiany przez najmłodszych
  • jest przeznaczony dla skóry wrażliwej – Velvet Junior to aż 99% składu pochodzenia naturalnego!
  • jest biodegradowalny – dzięki temu jest bezpieczny dla środowiska i może być spłukiwany w toalecie tak, jak klasyczny papier toaletowy w rolce
  • ma kolorowe opakowanie z wizerunkiem misia Velvetusia, który umila dzieciom naukę właściwych nawyków higienicznych i samodzielności w toalecie
  • ma poręczne opakowanie z wygodną klapką, która chroni papier przed wysychaniem – można mieć je zawsze przy sobie (w torebce, w plecaku bądź w walizce podróżnej )
  • każdy listek to w 100% naturalna włóknina wykonana z włókien celulozowych, bez zawartości plastiku!
  • został przebadany dermatologicznie

Nawilżany papier toaletowy Velvet to produkt idealny dla dużych i małych – spośród czterech dostępnych wariantów produktu każdy znajdzie wersję idealną dla siebie 🙂