Skip to main content

Pozdrowienia… z urokliwych zakątków Europy!

Rzym, Czeska Praga, Grecka Kefalonia czy Puerto de Morgan w urokliwej Hiszpanii?
Który kierunek na wakacyjne wojaże wybierzesz dla siebie?

Wakacje to czas podróży. Odkrywamy nowe miejsca, poznajemy nowe kultury, tradycje, smakujemy regionalnych potraw. A co zrobić, aby te cudowne wspomnienia zostały z nami na dłużej?

Portret kobiety z dzieckiem w Rzymie

Chusteczki uniwersalne w pojemnym kartoniku okazują się być niezbędne w każdym domu, niezależnie od pogody na zewnątrz i bieżącej pory roku. Przydają się podczas kataru, służą do przetarcia brudnych dłoni czy szkiełek od okularów oraz poprawienia rozmazanego makijażu. Nowa odsłona chusteczek PARADISE to delikatne i miękkie trzywarstwowe chusteczki uniwersalne Velvet, które przywodzą na myśl wspomnienia z malowniczych i czarujących europejskich zakątków: Rzymu, Czeskiej Pragi, Greckiej Kefaloni należącej do wysp Jońskich oraz Puerto de Morgan w urokliwej Hiszpanii. Dzięki temu możesz zachować ze sobą wspomnienia na dłuższy czas!

Chusteczki higieniczne Velvet Paradise w pudełku

Soczyste, żywe zdjęcia umieszczone na opakowaniach wprowadzą do każdego wnętrza dużą dawkę optymizmu, a pogodny klimat wakacyjnych uliczek uchwycony na fotografiach otuli nas ciepłem, przybywającym z tych urokliwych miejsc!
Wśród czterech różnorodnych grafik, każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego wnętrza.
Warto mieć chusteczki Velvet Paradise zawsze pod ręką, aby pełne pozytywnej energii wakacje mogły trwać cały rok! 🙂

Podróżująca kobieta w kapeluszu