Skip to main content

Zakończenie loterii „Urodzinowa Promocja Velvet”

20 lat funkcjonowania marki Velvet na rynku to piękna okazja do wspólnego świętowania. Postanowiliśmy uczcić ten jubileusz w wyjątkowy sposób – organizując loterię pod hasłem „Urodzinowa Promocja Velvet” z atrakcyjnymi nagrodami.

Marka Velvet świętuje w tym roku swoje 20. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych konsumentów wyjątkową atrakcję – ogólnopolską loterię, w której do wygrania były cenne nagrody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych! „Urodzinowa Promocja Velvet” trwała 10 tygodni, od 1 marca do 9 maja 2017 roku. Uczestnicy zabawy, po zakupie dowolnego produktu Velvet i zarejestrowaniu paragonu, co tydzień mieli szansę na zdobycie jednej z 20 nagród pieniężnych. Listy laureatów pojawiły się na stronie https://loteriaswiatvelvet.pl/.

Wszystkie nadesłane zgłoszenia 11 maja wzięły udział w losowaniu finałowym, w którym do wygrania były bony upominkowe o łącznej wartości 25 tysięcy złotych oraz Nagroda Główna – komfortowy samochód Honda CR-V. Szczęśliwą właścicielką rodzinnego auta została Pani Katarzyna z miejscowości Dwikozy w województwie świętokrzyskim, która 14 czerwca w salonie AutoWitolin w Warszawie odebrała swoją wyjątkową nagrodę! Zwyciężczyni nie kryła radości i wzruszenia podczas uroczystego przekazania kluczyków. Po kilku pamiątkowych zdjęciach, w towarzystwie uradowanego męża i syna wyruszyła w miękką i komfortową podróż do domu! 🙂

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy Pani Katarzynie wygranej, życząc jej zawsze aksamitnej drogi!

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za wspólne świętowanie i tak liczny udział w Urodzinowej Promocji Velvet!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia Nagrody Głównej 🙂