Skip to main content

Velvet wspiera młodych kucharzy w 3. edycji programu Masterchef Junior.

Już od 4 marca w niedzielę o godzinie 20:00 startuje 3. Edycja programu Masterchef Junior. W programie zobaczymy zmagania młodych kucharzy, którzy pomimo, że mają nie więcej jak 13 lat, zaskakują swoimi umiejętnościami i talentem kulinarnym.

Pieczenie, smażenie, gotowanie, czy duszenie mają opanowane do perfekcji, a swoimi wyczynami w kuchni potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Mając do dyspozycji  bogato wyposażoną spiżarnię są w stanie przyrządzić najbardziej wymyślne dania i zachwycić pomysłowością jurorów w składzie: Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler.

Młodzi kucharze zmierzą się z różnorodnymi, tematycznymi zadaniami tj: owoce morza, steki, przepyszne desery, smaki dzieciństwa, a nawet kuchnia molekularna.

 width=

Najważniejszą nagrodą programu jest tytuł „Masterchefa Juniora”. Niemniej jednak w trakcie rywalizacji nie zabraknie pozytywnych emocji, ogromnej dawki humor, licznych niespodzianek oraz gości specjalnych.

Młodzi kucharze podczas kulinarnych zmagań otrzymają wsparcie od marki Velvet w postaci wyjątkowo mocnego i chłonnego ręcznika papierowego Velvet TURBO – niezastąpionego w kuchni. Osuszanie produktów spożywczych, odsączanie tłuszczu, wytarcie mokrej plamy, odkręcenie śliskiej butelki oliwy, czy szybkie wytarcie rąk w trakcie gotowania- w tych wszystkich sytuacjach ręcznik Velvet TURBO będzie wspierać młodych kucharzy w kuchni Masterchefa Juniora.

Zapraszamy do oglądania programu Masterchef Junior i zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz profilu Świat Velvet na Facebooku, ponieważ przygotowaliśmy dla Was z tej okazji  mnóstwo atrakcji i niespodzianek!

 width=