Skip to main content

W duecie? W toalecie?!

Velvet – w toalecie ZAWSZE w duecie!

Na pierwszym planie zielona sławojka (wygódka? wychodek? ustęp? toaleta polowa? 😊) z charakterystycznym otworem w kształcie serca w drzwiach. Wygląda znajomo, prawda? Oj, tak! Przywołuje stare historie i obrazy z młodości, niewątpliwie budzi wspomnienia. Czasami aż strach było iść w pojedynkę do toalety! Czy w duecie byłoby raźniej? 😉 W duecie byłoby zdecydowanie bardziej komfortowo! Zwłaszcza, jeżeli chodzi o papierowy duet Velvet! 😉

Velvet nawilżany papier toaletowy i suchy papier toaletowy

Wizyta w toalecie nie zawsze satysfakcjonuje!

Choć dziś sławojka uznawana jest za relikt przeszłości, to jednak cały czas zdarzają się miejsca i nieprzewidziane okoliczności, które pozostawiają sporo do życzenia jeżeli chodzi o czystość, komfort i zastane standardy higieny. Z całą pewnością do najprzyjemniejszych nie należy wizyta w wielu toaletach publicznych: w kabinie często brakuje papieru albo nawet nie ma dostępu do bieżącej wody!

Ale bywa również i tak, że nie czujemy się w pełni świeżo i komfortowo po wyjściu z czystej i zadbanej toalety (również z toalety domowej!). Cóż, z reguły po „załatwieniu potrzeby” nie ma czasu ani warunków na wzięcie szybkiego prysznica bądź skorzystanie z bidetu. A woda to kluczowy element przywracający czystość i pewność siebie!

W takich właśnie sytuacjach do akcji powinien wkroczyć papierowy duet: nawilżany papier toaletowy Velvet wraz z suchym papierem toaletowym Velvet!

Suchy zawsze z Mokrym!

Nawilżany papier toaletowy to papier toaletowy do wycierania na mokro, który uzupełnia działanie klasycznego papieru toaletowego w rolce – podobnie jak płyn do płukania jamy ustnej dopełnia działanie pasty do zębów, a odżywka do włosów wzmacnia efekt końcowy po użyciu szamponu! Miękki listek papieru, zwilżony delikatną formułą kosmetyczną, zawierającą aż 97% wody w recepturze, czyści, odświeża i pielęgnuje miejsca intymne, zapewniając uczucie ulgi i przywracając skórze pełen komfort. W ten sposób nawilżany papier toaletowy stanowi skuteczne zakończenie „procedury toaletowej”, dopełniając zastosowanie i właściwości suchego papieru toaletowego w rolce. Po użyciu – papier nawilżany należy spłukać w toalecie zupełnie tak samo, jak zwykły papier toaletowy.

Czy znasz już „papierowe równanie świeżości”?

Duet Velvet to komplementarny zestaw papierów toaletowych, wyznaczający nowoczesny standard higieny, który zapewnia 100% czystości po każdej wizycie w toalecie. W tym zestawie skuteczność i niezawodność papieru suchego łączy siły z dokładnością i kosmetyczną delikatnością papieru nawilżanego Velvet. Co jest wynikową tego połączenia? Nieporównywalnie wyższe uczucie komfortu i odświeżenia aniżeli po użyciu samego tylko papieru toaletowego w rolce! Tak powstało „papierowe równanie świeżości”, które – na wzór pamiętnych „toaletowych wyznań i sekretów” zdobiących zazwyczaj ściany toalet – mogłoby zostać wydrapane na drzwiach sławojki:

Velvet – nawilżany papier toaletowy w duecie z suchym papierem toaletowym

Wypróbuj toaletowy Duet Velvet i przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard higieny toaletowej w każdych warunkach: w domu, w pracy, na wakacjach!

 

Velvet – nawilżany papier toaletowy w duecie z suchym papierem toaletowym

 

Nawilżany papier toaletowy Velvet