Skip to main content

Komfort i świeżość na co dzień – nowy wariant papieru nawilżanego

Dbałość o ciało, higienę, estetyczny i ładny wygląd jest dla nas bardzo ważna, dlatego szukamy produktów, które mogą nam pomóc troszczyć się o siebie i czuć się zadbanymi w każdym calu.

Nawilżany papier toaletowy Velvet daje nam poczucie wyjątkowej świeżości i czystości. Sprawia, że jesteśmy pewniejsi własnego ciała, a co za tym idzie, łatwiej nam być pewnymi siebie. Dzięki temu możemy być bardziej otwarci na świat i pełni energii.

Do portfolio papierów nawilżanych marki Velvet dołączył właśnie nowy wariant o nazwie Velvet Pure.

Jest to produkt bezzapachowy, niezawierający parabenów, PEG-ów, o prostym składzie. Dzięki temu możemy powiedzieć, że oczyszcza skórę tak jak woda. Jest miękki i delikatny w użyciu, biodegradowalny i odpowiedni dla całej rodziny – dla kobiet, mężczyzn, także dla dzieci.

Papieru Velvet Pure używa się razem z papierem suchym i, tak samo jak suchy papier, po użyciu można go wyrzucać do toalety.

Warto zwrócić uwagę, że opakowania wszystkich papierów nawilżanych Velvet,w tym także naszego nowego wariantu Pure, mają wygodną klapkę chroniącą produkty przed szybkim wysychaniem.

Nawilżany papier toaletowy Velvet to nowy standard higieny – zapewnia poczucie komfortu, na które możemy sobie pozwolić każdego dnia.