Skip to main content

Sukces papieru nawilżanego Velvet Intima

Czy nawilżany papier toaletowy Velvet Intima wpisuje się w świat kobiety? Oczywiście, nie ma co do tego żadnych wątpliwości! 🙂 A teraz mamy na to dodatkowe dowody! Papier Velvet Intima zdobył tytuł i statuetkę Super Produkt 2019 w kategorii artykułów higienicznych w 13. edycji plebiscytu organizowanego przez miesięcznik „Świat Kobiety” !

 class=

Ten wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o wygodzie, czystości i codziennym komforcie kobiet, doceniło grono naprawdę wyjątkowych pań. W jury konkursu, oprócz ekspertów i zespołu Wydawnictwa Bauer (właściciela miesięcznika „Świat Kobiety”), zasiadły m.in.: Katarzyna Dowbor, Grażyna Wolszczak i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. W plebiscycie oceniana była jakość, użyteczność, estetyka i nowatorstwo produktów w  różnych kategoriach produktowych, istotnych z punktu widzenia kobiet. W konkursie, jak co roku, wzięły udział nowości rynkowe, a więc produkty, które pojawiły się w sklepach na przestrzeni ostatniego roku.

Cieszymy się, że nasz najmłodszy wariant nawilżanego papieru toaletowego, Velvet Intima, od maja 2019 – zyskał uznanie jurorów, zdobywając tytuł Superproduktu Świata Kobiety. . To wyróżnienie tylko nas utwierdziło w przekonaniu, że flagowe cechy produktu 2 w 1 sprawdzają się w codziennej higienie i pielęgnacji intymnej oraz odpowiadają na potrzeby Polek. Velvet Intima ze specjalną formułą o subtelnym zapachu, wzbogaconą o kwas mlekowy, prebiotyki, inulinę, panthenol i wyciąg z aloesu, sprawdzi się nie tylko jako papier nawilżany, ale również chusteczki do higieny intymnej. Opakowanie z wygodną klapką zawiera 42 listki papieru, które można spłukiwać w toalecie.  Zachęcamy do wypróbowania naszego – teraz już zdecydowanie – Superproduktu!

 class=

Jesteście ciekawi, co konsumentki myślą o Velvet Intima? Więcej informacji i opinii o produkcie znajdziecie TUTAJ