Skip to main content

20 lat minęło…

W 2017 roku obchodzimy szczególny jubileusz 20-lecia marki Velvet na polskim rynku. To piękna rocznica – marka już pełnoletnia, ale nadal młoda i świeża. Pewnie są tacy, którzy pamiętają jej powstanie oraz slogan brzmiący w telewizorach wielu domów w całej Polsce: „Velvet miękki jak aksamit…”.

Marka Velvet pojawiła się jako pierwsza wśród polskich producentów chusteczek i papieru toaletowego i wciąż utrzymuje pierwsze miejsce na polskim rynku. Jest co świętować!

Od 20 lat jesteśmy obecni w polskich domach – zawsze w zasięgu ręki. Produkty Velvet z kategorii ręczników papierowych pomagają w utrzymaniu czystości, w małych i dużych porządkach, w sprzątaniu kuchni, stołów, blatów, szafek, glazury czy terakoty. Wszystkie te czynności dzięki nam stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Z marką Velvet usuwanie plam i zabrudzeń, gotowanie, przygotowanie potraw to fraszka! Na koniec prac domowych zajmujemy się troskliwie osuszaniem rąk i twarzy.

Od 20 lat towarzyszymy chwilom radości i wzruszenia, ocierając łzy. Chusteczki Velvet wspierają nas podczas tych gorszych, zakatarzonych chwil, pomagają nam w powrocie do zdrowia i pełni sił – kiedy jesteśmy przeziębieni, chorzy, a nosy mamy czerwone.

Od 20 lat dbamy także o czystość i higienę każdego dnia. Papiery toaletowe oraz papiery toaletowe nawilżane to nasze najczęściej stosowane produkty. Pomagamy także w pielęgnacji i codziennym, delikatnym oczyszczaniu skóry dzięki kosmetycznym płatkom i patyczkom. Nie zapominamy o naszych najmłodszych użytkownikach. Chusteczki nawilżane dla dzieci Velvet Baby delikatnie i skutecznie oczyszczają wrażliwą skórę maluchów, nie podrażniając jej.

 width=

Z okazji 20. urodzin marki Velvet przygotowaliśmy wiele wyjątkowych atrakcji. Już rozpoczęliśmy świętowanie jubileuszu pod hasłem: „Velvet – 20 lat w krainie miękkości i komfortu” i stworzyliśmy serię jubileuszowych opakowań! Zapraszamy Was na nowy profil „swiatvelvet” na Facebooku. Wejdźcie do Świata Velvet i zobaczcie, jak się zmieniliśmy! Zajrzyjcie do krainy miękkości i komfortu, bądźcie na bieżąco z informacjami o nowościach, konkursach i akcjach, które będą nam towarzyszyły przez cały rok. Świętujcie razem z nami nasze urodziny!