Skip to main content

Nowa seria chusteczek w pudełku NATURE, która wpasuje się w Twoje pomieszczenia

Poznaj chusteczki higieniczne Velvet w 4 nowych wzorach graficznych serii Nature. Dzięki nim możesz być jeszcze bliżej natury w swoim własnym domu!

Nasze nowe chusteczki Velvet Nature to ukłon w stronę osób, które chcą być bliżej natury oraz pragną być bardziej eko. Velvet Nature zastąpiły jedną z naszych wcześniejszych serii – DREAM. Oto, co je wyróżnia spośród innych naszych chusteczek:

  • minimalistyczny design

Ekologiczne opakowanie chusteczek higienicznych Velvet Nature leżące na stoliku w salonie obok eleganckiej dekoracji – Nowa seria chusteczek w pudełku NATURE, która wpasuje się w Twoje pomieszczenia

Chusteczki higieniczne w pudełku Nature mają bardziej minimalistyczne i stonowane nadruki, w porównaniu z pozostałymi naszymi seriami. Są więc idealne dla osób, które nie lubią zbyt intensywnych i wyrazistych wzorów.

  • uniwersalny styl

Ekologiczne pudełko chusteczek higienicznych Velvet Nature, kubek kawy i czekoladki na małym stoliku w salonie – Nowa seria chusteczek w pudełku NATURE, która wpasuje się w Twoje pomieszczenia

Mniej nadruków i intensywnych barw to też większa uniwersalność. Dzięki temu bez problemu dopasujesz chusteczki w pudełku Nature do każdej kuchni, łazienki czy sypialni.

  • ekologiczny design

Chusteczki higieniczne Velvet Nature na tle kwiatów doniczkowych w salonie - Nowa seria chusteczek w pudełku NATURE, która wpasuje się w Twoje pomieszczenia

Bardziej subtelne nadruki to też mniejsza ilość zużytej farby. Dlatego nowe opakowania Velvet Nature są jeszcze bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku!

Eko design idealny do Twojego wnętrza

Zastanawiasz się, do jakich wnętrz najbardziej będą pasować chusteczki higieniczne w pudełku Velvet Nature?

Tak naprawdę, dzięki minimalistycznemu designowi, mogą być elementem ozdobnym dowolnego pomieszczenia w Twoim domu. Do tego pasują do pomieszczeń urządzonych w każdym stylu – zarówno boho, jak i glamour, klasycznym, czy też retro. Chusteczki higieniczne Nature idealnie podkreślają i dopełniają zwłaszcza stonowane, klasyczne wnętrza wprowadzając atmosferę relaksu i poczucia bliskości natury do każdego domu.

Pudełko chusteczek higienicznych Velvet Nature leżące na stoliku nocnym w różowej sypialni - Nowa seria chusteczek w pudełku NATURE, która wpasuje się w Twoje pomieszczenia

Zalety chusteczek Velvet Nature

Minimalistyczny, delikatny design i poczucie bliskości z naturą to tylko jedne z wielu zalet naszych chusteczek. Istnieje jednak więcej powodów, dla których warto mieć je w swoim domu:

  • Chusteczki higieniczne Nature wykonane zostały z trzech warstw miękkiej bibułki w 100% z celulozy, dzięki czemu są niezwykle chłonne i wytrzymałe zapewniając komfort podczas nasilonego kataru,
  • posiadają atest PZH,
  • mają przyjazne naturze opakowanie nadające się w 100% do recyklingu– okienko bez wkładki foliowej, kartoniki wykonane z tektury makulaturowej pokryte lakierem wodnym a ponad to wykonane z surowców pochodzących tylko z certyfikowanych źródeł.

Cztery ekologiczne opakowania chusteczek higienicznych Velvet Nature na drewnianym tle - Nowa seria chusteczek w pudełku NATURE, która wpasuje się w Twoje pomieszczenia

Wprowadź do swojego domu atmosferę relaksu i bliskości natury z pomocą nowych chusteczek Velvet Nature i ciesz się komfortem w każdej sytuacji!

#chusteczki #nowości