Skip to main content

Okno na egzotyczny świat… w wersji Original

Ciepło, ciepło, coraz cieplej! Czas zrzucić jednokolorowe szaty z klasycznych pudełek Velvet original i otworzyć tekturowe okienko na tropikalne widoki z barwnymi zwierzętami!

Chusteczki uniwersalne w pojemnym kartoniku okazują się być niezbędne w każdym domu, niezależnie od pogody na zewnątrz i bieżącej pory roku. Przydają się podczas kataru i jedzenia brudzącego dłonie ciastka, służą do przetarcia szkiełek od okularów oraz poprawienia rozmazanego makijażu. Czasami też potrzebujemy chusteczki, by otrzeć z policzków krokodyle łzy, choćby nawet byłoby ich tyle, „co kot napłakał” 🙂 Na nowych grafikach chusteczek uniwersalnych Velvet original krokodyla ani kota jednak nie będzie! J Mamy za to imponującą papugę na egzotycznej wyspie, pięknego kolibra fruwającego pośród słonecznych traw i gałązek, barwne rybki przemierzające rafę koralową oraz delikatne storczyki „zaszczycone” obecnością dostojnego motyla. Soczyste, żywe zdjęcia umieszczone na opakowaniach wprowadzą do każdego wnętrza dużą dawkę optymizmu, a pogodny klimat uchwycony na fotografiach otuli nas ciepłem, przybywającym prosto z południowych kontynentów!

 width=

Wśród czterech różnorodnych grafik, każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego wnętrza! Postawcie w łazience małe akwarium z relaksującym widokiem na głębię oceanu, wprowadźcie do salonu trochę bieli i błogiego spokoju pochodzącego z mocy kwiatów, wzbogaćcie sypialnię motywem natury i wyciszającej zieleni albo przenieście się – choćby wzrokiem – z pokoju dziennego na zachwycający, rajski ląd pełen tajemnic i niezwykłości! Warto mieć chusteczki Velvet original zawsze pod ręką, aby egzotyczne wakacje mogły trwać cały rok! 🙂

Na koniec informacja skierowana do zwolenników kotów 🙂

Wszystkich, którzy dla miauczącego futrzaka są jednak w stanie zrezygnować z gorących, kolorowych tropików i egzotycznych zwierząt, odsyłamy do chusteczek uniwersalnych Velvet style w zgrabnych, kwadratowych pudełkach.