Skip to main content

Velvet zawsze pod ręką – nowości w chusteczkach

W zmieniającym się dynamicznie świecie oczekujemy coraz to nowych produktów zaspokajających nasze potrzeby. Wygoda i poręczność produktu należą do kluczowych czynników wyboru. Niezależnie od tego, czy mówimy o najnowszym telefonie komórkowym, kobiecej torebce czy opakowaniu chusteczek – format się liczy!

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, w lutym 2016 roku na rynku pojawiły się trzy nowości od Velvet w kategorii chusteczek higienicznych i uniwersalnych. Chusteczki Velvet Cube, które zastąpiły dotychczasowe (tzw. „płaskie”) chusteczki uniwersalne Velvet Style oraz dwie nowości na rynku – chusteczki Velvet Travel Pack oraz Velvet Minis. Wszystkie nowości charakteryzują się ciekawymi, innowacyjnymi kształtami opakowań, a wewnątrz kryją wyjątkowo miękkie i delikatne chusteczki Velvet.

Chusteczki Velvet Cube a’70 to nowa edycja chusteczek uniwersalnych Velvet Style a’70. W kategorii chustek uniwersalnych szczególną rolę odgrywają wzory opakowań. Konsumenci dobierają je do konkretnego wnętrza, lubią zmiany i różnorodność. Każdego roku odświeżamy szatę graficzną naszych opakowań, a w tym roku postanowiliśmy dodatkowo zaoferować nowy, atrakcyjny kształt KOSTEK. Ze względu na swój format chusteczki Velvet CUBE zajmują niewiele miejsca, mieszcząc się na każdym biurku, małym stoliku nocnym czy stole kuchennym.

Całkowitą nowością na rynku są chusteczki w pudełkach – Velvet Travel Pack. Wąskie, kompaktowe opakowania idealnie mieszczą się w kieszeni drzwi samochodu oraz w małej walizce czy torbie podróżnej. Wygodny system 2 sposobów otwierania – pionowo i poziomo zapewnia poręczność używania w każdej sytuacji. Jest to szczególnie istotne podczas jazdy samochodem.

Kolejną innowacją są chusteczki Velvet Minis – małe, poręczne opakowania chusteczek kieszonkowych. To propozycja dla tych, którzy cenią wygodę i oszczędność miejsca. Mały kieszonkowy format idealnie pasuje do kobiecej torebki lub kieszeni marynarki. Zmieści się też do dziecięcego plecaczka.

Dzięki różnorodności w ofercie chusteczek Velvet nasi konsumenci mają możliwość wyboru wariantu produktu najlepiej dopasowanego do ich potrzeb.