Skip to main content

Poznaj opinie o nowych papierach nawilżanych Velvet!

Znasz i lubisz ten produkt? A może jeszcze nie znasz go wcale?

Zapewniamy, że warto dowiedzieć się o nim więcej – ma wiele zalet, a korzyści z jego stosowania możesz poczuć na własnej skórze!

Nawilżany papier toaletowy Velvet zapewnia czystość i świeżość po każdym skorzystaniu z toalety, dzięki niemu zyskasz poczucie komfortu i pewności własnego ciała. To innowacyjny, nowoczesny standard codziennej higieny, który możesz mieć na co dzień w swojej łazience. W portfolio papierów nawilżanych Velvet do wyboru są trzy warianty: nowy, bezzapachowy Pure, Rumianek i Aloes ze specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi, a także Junior stworzony specjalnie dla dzieci. Tutaj możesz przeczytać o nich więcej szczegółowych informacji.

Ponieważ bardzo ważne jest dla nas zdanie naszych konsumentów, o opinie na temat tych produktów zapytaliśmy 100 kobiet, które otrzymały od nas próbki wszystkich 3 wariantów do testów. Nie wybraliśmy osób przypadkowych, nasze produkty testowane były w ramach Klubu Ekspertek portalu ofeminin.pl.

Otrzymaliśmy rewelacyjne opinie, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. Oto co odpowiedziały nasze respondentki:

  • 99% z nich zadeklarowało, że są zadowolone z naszego produktu,
  • także 99% potwierdziło, że poleciłoby ten produkt koleżance,
  • a aż 98% po przetestowaniu planuje go kupić!

Ponieważ lato to czas wakacyjnych wyjazdów, byliśmy też ciekawi, jak papiery nawilżane Velvet sprawdzają się w podróży. Okazało się, że 99% naszych Ekspertek uważa, że to produkty idealne na wyjazd! Jednocześnie warto zauważyć, że aż 98% wyraziło opinię, iż warto mieć ten produkt zawsze przy sobie – w torebce, w pracy, w samochodzie, nie tylko na wakacjach, ale także na co dzień. 98% testujących kobiet powiedziało nam też, że nawilżany papier toaletowy Velvet powinien znaleźć się na stałe w każdej łazience!

Nasze Ekspertki dały nam cały alfabet powodów, dla których warto wypróbować papier nawilżany Velvet. Trudno zacytować je wszystkie, tylko fragmenty niektórych opinii zamieszczamy poniżej:

„To świetny produkt zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci”.

„Przypadł do gustu całej mojej rodzinie”.

„Papier toaletowy Velvet trafił w moje gusta, jest ze mną wszędzie! W domu, w aucie i na spacerze w torbie. Zawsze się przydaje”.

„Każdy przedszkolak byłby przeszczęśliwy, gdyby tradycyjny papier w przedszkolach zastąpiono właśnie Velvet Junior. Jako mama przedszkolaka jestem całym sercem na tak!!!”.

„Najlepszy papier, jaki używałam”.

„Szczerze polecam produkt, wiem, że będę używać go częściej”.

„Dodatkowy plus za plastikowe, solidne zamknięcie, które nie pozwala chusteczkom na wysychanie”.

„Można wrzucać do toalety, jest biodegradowalny, to ogromny plus”.

Czy jesteś już przekonana, że warto kupić i wypróbować nawilżany papier toaletowy Velvet? Jeśli chcesz wiedzieć o nim jeszcze więcej, odwiedź naszą zakładkę Produkty, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o wszystkich 3 wariantach. Ze szczegółowymi opiniami i wynikami testów możesz zapoznać się na tej stronie – zapraszamy do poczytania. Jednocześnie dziękujemy naszym Ekspertkom za tak wspaniałą wizytówkę naszego produktu!

Pamietaj, że nawilżany papier toaletowy Velvet najlepiej używać wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort pełnej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.