Skip to main content

Czystość, świeżość i poczucie komfortu przez cały dzień

Czy wiecie ile lat ma papier toaletowy? Wbrew pozorom wcale nie jest taki „stary”, bo w obecnym kształcie (czyli w postaci listków wykonanych z papierowej bibułki) ma dopiero około 150 lat.

A czy słyszeliście, że od ponad 20 lat w wielu krajach oprócz standardowego, suchego papieru toaletowego w rolce używa się także papieru nawilżanego? Nie wszyscy go znamy, a przecież jest to jeden z niezwykle praktycznych i nowoczesnych produktów do higieny toaletowej.

W naszej kulturze powszechne jest używanie nawilżanych chusteczek dla dzieci. Kiedy jednak nasze pociechy rosną i stają się bardziej samodzielne, przestajemy stosować chusteczki zastępując je tylko suchym papierem toaletowym. Tymczasem dbanie o higienę po skorzystaniu z toalety jest bardzo ważne zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych, a komfort poczucia pełnej czystości zapewni nam używanie wraz z papierem suchym także nawilżanego papieru toaletowego.

Nawilżany papier toaletowy Velvet sprawia, że zawsze możemy czuć się świeżo, co jest tym bardziej ważne, gdy nie mamy w domu bidetu. Jest przy tym bardzo wygodny w użyciu. Dzięki temu, że jest wykonany z biodegradowalnej, wysokiej jakości włókniny, można go wrzucać do toalety tak, jak zwykły, suchy papier toaletowy. Poczucie czystości jest dla nas ważne nie tylko w domu, ale też poza nim: na basenie, siłowni, zajęciach fitness, czy na wakacyjnym wyjeździe. Mogłoby się wydawać, że kompletna toaleta stanowi pewien problem w takich okolicznościach, jednak nawilżany papier toaletowy Velvet doskonale się sprawdzi w każdej sytuacji: w prosty i szybki sposób zadbamy o higienę nawet w warunkach polowych.

Zasad właściwego dbania o siebie powinno się uczyć już od najmłodszych lat. Dzieci powinny wyrobić w sobie pewne pozytywne nawyki, które w przyszłości będą im służyć. Troska o odpowiednią higienę przełoży się na ich zdrowie. Warto stopniowo zachęcać maluchy do coraz większej samodzielności w codziennych czynnościach higienicznych. Jeżeli damy im nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, chętniej podejmą to wyzwanie. Nawilżany papier dla dzieci ma odpowiednie pH i zapach, który z pewnością spodoba się najmłodszym. A przy tym jest miękki i delikatny, nie podrażni wrażliwej skóry dziecka.

Pamiętajmy też, że używanie papieru nawilżanego po każdym skorzystaniu z toalety daje nam nie tylko poczucie czystości, ale i komfort bycia zadbanym i poczucie pewności własnego ciała. Pozwoli nam to być otwartym na świat, a także w pełni cieszyć bliskością i intymnością w kontaktach z drugim człowiekiem.