Skip to main content

Weź udział w EKO Konkursie Velvet i wygrywaj nagrody!

Już od początku września, co tydzień, możesz wygrywać nagrody, które pozwolą Ci żyć bardziej eko. Sprawdź, co zrobić, aby zgarnąć elektryczną hulajnogę albo opaskę sportową!

W Velvet wierzymy, że nawet małe zmiany, mogą przynieść ogromne korzyści naszej Planecie. Teraz chcemy też wspierać i nagradzać Twoje proekologiczne działania oraz odpowiedzialne wybory! Weź udział w EKO konkursie Velvet! Dowiedz się, co zrobić, aby wygrać!

Bądź bardziej eko i wygrywaj nagrody

Teraz możesz zdobywać nagrody za to, że żyjesz w rytmie eko! EKO konkurs Velvet potrwa 6 tygodni – od 1 września do 15 października 2022 roku! Co tydzień, możesz wygrywać nagrody, który pozwolą Ci żyć jeszcze bardziej ekologicznie! Co możesz zgarnąć w EKO Konkursie? Elektryczną hulajnogę, opaskę sportową lub wielorazową torbę na zakupy. Podczas całego konkursu do wygrania jest aż 6 hulajnóg, 12 opasek i 900 toreb!

Nagroda w Eko konkursie Velvet – 6 x hulajnoga elektryczna

Nagroda w Eko konkursie Velvet – 12 x opaska sportowa

Nagroda w Eko konkursie Velvet – 900 x torba ekologiczna

Zasady – co zrobić, aby wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczą 3 proste kroki:

  1.  Kup produkty Velvet o łącznej wartości minimum 20 zł. Pamiętaj, że w konkursie biorą udział wszystkie produkty Velvet!
  2. Zachowaj paragon i zarejestruj go na stronie www.KonkursVelvet.pl
  3. Odpowiedz na pytanie: „A Ty jak dbasz o środowisko z produktami Velvet?“

W Velvet staramy się być coraz bardziej EKO. Chcemy zachęcić również Ciebie do wdrażenia drobnych zmian w codziennym życiu, które wspólnie pomogą nam chronić naturę! Wybieraj mądrze, sięgaj po produkty, które powstają z poszanowaniem środowiska. Zacznij działać już dziś i wygrywaj przy tym atrakcyjne nagrody! Zgłoszenia do Konkursu oraz szczegóły i regulamin akcji znajdziesz pod adresem: www.KonkursVelvet.pl.

 

Plakat Eko konkursu Velvet przedstawiający produkty Velvet (papier toaletowy, chusteczki, ręcznik papierowy) oraz nagrody przyznawane co tydzień (hulajnoga elektryczna, opaska sportowa, torba ekologiczna)