Skip to main content

Program „Velvet. Piątka dla Natury” powraca!

To już czwarta edycja kampanii edukacyjnej Velvet, która w łatwy i przyjemny sposób uczy dzieci, jak lepiej dbać o środowisko.

Program edukacyjny dla dzieci – Velvet Piątka dla Natury

Program „Velvet. Piątka dla Natury”, mający wspierać dzieci w nauce ekologii, trwa od 2020 roku. Pierwsza edycja była regionalna, ale odniosła tak duży sukces, że kolejne objęły już całą Polskę. Najnowsza odsłona akcji Velvet jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas pierwszych szkół podstawowych, na terenie całej Polski. Jej mottem przewodnim jest „Działamy dziś, z myślą o jutrze”. Do naszego programu edukacyjnego możesz zgłosić klasę, jeśli jesteś nauczycielem albo opiekunem. Jest on całkowicie bezpłatny! Przekonaj się, dlaczego warto!

Formuła programu Velvet Piątka dla Natury

Nowa formuła programu „Velvet. Piątka dla Natury” 2023/2024
Tegoroczna akcja to idealna okazja dla dzieci do kształtowania świadomości ekologicznej i wyrabiania przyjaznych środowisku nawyków, a przy tym świetnej zabawy. Po zgłoszeniu klasy, otrzymasz od nas ciekawe scenariusze lekcji dotyczące zagadnień ekologicznych, pełne gier i zabaw. Oto, na co mogą liczyć najmłodsi:

  • W każdym miesiącu kampania Velvet skupia się na jednym, niezwykle ważnym dla środowiska zagadnieniu, takim jak czyste powietrze czy dzień drzewa.
  • W ramach danego tematu, w miesiącu odbywają się różne spotkania, połączone z zajęciami plastycznymi.
  • Każdy miesiąc to też tematyczny konkurs, który sprawdza i podsumowuje wiedzę i pozwala dzieciom wygrywać atrakcyjne nagrody!
  • W najnowszej odsłonie programu nie mogłoby też zabraknąć ikony akcji oraz całej marki – Misia Velvetusia, który jest uwielbiany przez dzieci!

Program edukacyjny dla dzieci – Velvet Piątka dla Natury

Zapraszamy do udziału w naszym programie i wspieraniu dzieci w nauce ekologii.
Wiedzę oraz nawyki proekologiczne warto kształtować już od najmłodszych lat, w trosce o naszą planetę.

IV edycja programu edukacyjnego dla dzieci – Velvet. Piątka dla Natury

IV edycja programu „Velvet. Piątka dla Natury” w tym roku trwa od października 2023 do czerwca 2024. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdują się tutaj: www.piatkadlanatury.edu.pl.

 Velvet. Piątka dla Natury – IV Edycja