Skip to main content

Loteria Velvet „Zmień dom na eko”

Wiele z dobrych eko praktyk możesz wprowadzić bardzo prosto do swojej codzienności! Własna torba zabierana na zakupy, segregacja odpadów i zakręcanie kranu przy myciu zębów to działania, które nie wymagają przygotowania. Jeśli chcesz zrobić większy krok – Velvet może w tym pomóc!

Wygraną w loterii Velvet możesz przeznaczyć na wprowadzenie w domu zrównoważonych rozwiązań!

Zadbaj o naturę z Velvet!

Velvet. Z troską o naturę…

Od wielu lat w Velvet CARE dbamy o naturę wytwarzając nasze produkty w trosce o komfort konsumentów i z szacunkiem dla środowiska. Wierzymy, że aby zaspokajać potrzeby milionów użytkowników wybierających markę Velvet, musimy nie tylko ofertować najlepsze produkty, ale też sami dawać przykład chroniąc miejsce, które wszyscy nazywamy domem. Znak „save nature” znajdziesz na wszystkich produktach, jako dowód naszego zaangażowania na rzecz ochrony środowiska. Symbolizuje on 5 obszarów, w których aktywnie działamy na rzecz natury.

 Produkty Velvet: papier toaletowy Velvet, mokry papier toaletowy Velvet, ręcznik papierowy Velvet

…z korzyścią dla Ciebie

Produkujemy najwyższej jakości wydajne produkty w trosce o naturę, dając jednocześnie pewność, że wystarczą Ci na dłużej i pozostawią mniej śmieci ze zużytych opakowań. Stawiając na jakość dbasz o ekonomię codziennych wydatków i jednocześnie o ekologię!

Kupując produkty Velvet, możesz wziąć udział w loterii „Velvet – zmień dom na eko”. Wystarczy, że w dniach od 11 sierpnia do 30 września 2023 roku kupisz dowolny produkt Velvet i zachowasz paragon. Codziennie masz szansę wygrać 3000 złotych, które możesz wydać na zakup energooszczędnych urządzeń i być bardziej eko!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy:

  • Kupić dowolny produkt Velvet (w opakowaniu z oznaczeniem loteryjnym lub bez),
  • Zarejestrować dowód zakupu w terminie od 11 sierpnia do 30 września 2023 roku na stronie www.ekoloteriavelvet.pl

Pamiętaj, że możesz od razu sprawdzić, czy wygrałeś!

Promocja trwa od 11 sierpnia do 30 września 2023 roku.
Szczegóły i regulamin znajdziesz na www.ekoloteriavelvet.pl.

Loteria Velvet: Zmień dom na Eko– Wygraj codziennie 3000 zł