Skip to main content

Papier Velvet ecoROLL z tytułem Najlepszy Produkt 2022!

Papier toaletowy Velvet ecoROLL został nagrodzony złotym medalem Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2022 w kategorii artykuły higieniczne. Najlepszy Produkt to wyjątkowy plebiscyt, w którym nagrody przyznawane są przez samych konsumentów za najbardziej udane premiery rynkowe. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Gospodarcze, a badanie przeprowadził instytut GfK Polonia.

Papier toaletowy Velvet ecoROLL – za co jest uwielbiany

Nasz papier toaletowy Velvet ecoROLL to produkt, który łączy w sobie delikatną pielęgnację z troską o środowisko. Oto co sprawia, że papier Velvet ecoROLL jest wyjątkowy:

  • ma 3 warstwy – dzięki temu jest wytrzymały oraz wydajny,
  • 4 rolki papieru toaletowego Velvet ecoROLL odpowiadają 8 standardowym rolkom, dzięki czemu możesz wymieniać je rzadziej oszczędzając tym samym miejsce w łazience.
  • w opakowaniu Velvet ecoROLL w porównaniu z produktem standardowym zmniejszyliśmy ilość plastiku o 28%.
  • rolki papieru Velvet ecoROLL są bardzo ściśle nawinięte co sprawia, że do ich transportu wykorzystujemy mniejszą ilość samochodów ciężarowych redukując tym samym emisje CO2 o 36%.
  • w Velvet ecoROLL używamy tylko 4 kartonowych tulejek, a samo opakowanie także jest mniejsze niż w standardowym papierze co sprawia, że używając tego produktu generujemy aż o 43% mniej odpadów.
  • do produkcji papieru Velvet ecoROLL wykorzystujemy wyłącznie celulozę pochodzącą z certyfikowanych lasów i kontrolowanych źródeł.
  • jest dostępny w dwóch wersjach – klasycznej, Delikatnie Biały oraz wersji Rumianek i Aloes.

Niezwykle cieszy nas prestiżowe wyróżnienie dla nowego papieru Velvet ecoROLL.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Konsumentom za uznanie oraz wsparcie dla naszych ekologicznych działań na rzecz środowiska.