Skip to main content

TURBO – multifunkcyjny ręcznik do zadań specjalnych

Wypróbuj nowy, multifunkcyjny ręcznik Velvet TURBO, który pozytywnie zaskoczy Cię swoją wysoką chłonnością, superwytrzymałością i dużą wydajnością!

Planujesz wielkie letnie porządki w domu? A może po prostu każdego dnia potrzebujesz ręcznika papierowego bardzo dobrej jakości? Wypróbuj nowy multifunkcyjny ręcznik Velvet TURBO, który pozytywnie zaskoczy Cię swoją wysoką chłonnością, superwytrzymałością i dużą wydajnością!

Ręcznik papierowy TURBO charakteryzuje się doskonałą jakością i wytrzymałością. Grube, a przy tym niezwykle miękkie 3 warstwy bibułki, połączone kolorowym klejem, doskonale chłoną wilgoć. Z całą pewnością ręcznik sprawdzi się w kuchni – idealnie wchłania wilgoć, dzięki temu mokre plamy oraz zabrudzenia ze stołów i blatów kuchennych znikają bardzo szybko!

Duża rolka nowego ręcznika Velvet TURBO jest superwydajna – składa się z wielu bardzo mocnych i niezwykle chłonnych listków, które wystarczą na bardzo długi czas.

Ręcznik Velvet TURBO jest bardzo wytrzymały – 3 warstwy specjalnie wyselekcjonowanej bibuły są supermocne, nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają włókien papierowych. Ręcznik rewelacyjnie zatem sprawdzi się w małych i dużych porządkach całego domu. Chłonne i wytrzymałe listki szybko usuwają plamy i zabrudzenia oraz pozostawiają połysk bez smug. Dzięki temu sprzątanie powierzchni łazienkowych, podłóg, szafek, mycie okien i luster staje się łatwe i przyjemne.

Ręcznik TURBO idealnie nadaje się także w trakcie prac remontowych do wycierania rąk czy usuwania zabrudzeń. Sprawdzi się również w utrzymaniu czystości samochodu.

SPRAWDŹ, JAK ŁATWE I PRZYJEMNE MOŻE BYĆ SPRZĄTANIE Z VELVET TURBO!