Skip to main content

W samym progu – 3 pomysły na przytulny przedpokój

Zdarza się, że zaniedbujemy to niewielkie pomieszczenie tuż za progiem naszych drzwi. Doceńcie jednak siłę oddziaływania prostego przedpokoju, który wita nas we własnych czterech kątach i wyprawia do pracy o świcie. Zaprojektujcie coś specjalnie dla siebie… może coś prostego i efektownego?

 

Stylowy przedpokój stanowi najmilsze zaproszenie do środka zarówno dla gości, jak i domowników. Zobaczcie kilka dodatków, które ocieplą wnętrze i pozwolą Wam cieszyć się przedpokojem w najlepszym guście.

Drewniane skrzynki – mebel do personalizacji

Niezawodne drewniane skrzynki – trudno zliczyć aranżacje, jakie można z nich wykonać. Okazuje się, że są także doskonałym dodatkiem do przedpokoju, bo służą jednocześnie za półki na buty i siedziska. Układajcie z nich dowolne konfiguracje – takie symetryczne i bardziej wymyślne. Mogą piąć się ku górze lub spoczywać równo na ziemi jak ławka. Wybierzcie wykończenie białe lub naturalne, a aby usztywnić konstrukcję, połączcie skrzynki wkrętami. Na koniec wystarczy ułożyć na nich miękkie poduszki w ciekawe wzory.
 width=

Miękki dywan – ulubiony element wystroju

Na pewno zauważyliście, że z mody wyszły szare wykładziny, a ich miejsce zajęły fantazyjne chodniki o wyrazistych wzorach. Przekonajcie się do tego prostego i bardzo praktycznego w przedpokoju dodatku. Forma prostokątnych lub okrągłych dywanów urozmaica wnętrze, a szeroka gama faktur i kolorów pozwala nadać pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Wybierając chodnik do przedpokoju, skoncentrujcie się na ulubionej kolorystyce, która wprawi Was w lekki nastrój o poranku, a także po powrocie do domu.

 width=

Ramki z motywacyjnymi hasłami

Co robicie tuż przed wyjściem? Spoglądacie w lustro i myślicie… “nie chce mi się” albo “znów nie mam się w co ubrać”. Ok, zdarza się, ale same wiecie, że nie ma co ulegać takim rozważaniom! Może zamiast w lustro lepiej patrzeć w ciekawe, inspirujące grafiki i motywujące do działania hasła? Trudno odmówić im zbawiennego działania na chwilowe nastroje. Wybierzcie gotowe obrazki ze sklepów lub skomponujcie własne, które przypomną Wam o najważniejszych wartościach i liczących się dla Was sprawach.

 width=

Chusteczki Velvet w przedpokoju to wręcz must-have. Ile razy zdarza się, że musisz szybko przetrzeć czymś obuwie? A powrót zimą do domu…? Lepiej mieć pod ręką trwałe chusteczki 🙂 Dzięki nowej gamie opakowań, możesz idealnie dopasować styl i kolorystykę do swojego wnętrza.