Skip to main content

Komfortowe wakacje

Rozpoczęło się lato, wraz z nim wakacje i… czas korzystania z toalet w miejscach, gdzie poziom higieny zdecydowanie różni się od naszych domowych standardów.

W jaki sposób zapewnić sobie poczucie pełnej czystości i komfortu nawet w takich miejscach? Koniecznie zabierzmy ze sobą w podróż nawilżany papier toaletowy! Mając go pod ręką, niezależnie od jakości toalet, które spotkamy podczas naszych wojaży, zawsze poczujemy się w pełni świeżo i czysto jak w domu. Z nawilżanym papierem Velvet zyskamy poczucie komfortu w każdej sytuacji, więc spokojnie będziemy mogli się zrelaksować i rozkoszować wolnym czasem. W podróż polecamy wariant bezzapachowy – Velvet Pure, który dzięki temu, że ma wyjątkowo prosty skład, oczyszcza łagodnie jak woda. Będzie idealny dla całej rodziny – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Warto zapakować go także do plecaka nastolatka, który wybiera się samodzielnie na obóz czy rajd – przyda mu się na pewno w wielu sytuacjach!

99% kobiet, które testowały nawilżany papier toaletowy Velvet w ramach Klubu Testerek ofeminin.pl uważa że jest on idealny na wyjazd.

Więcej informacji o nawilżanych papierach toaletowych Velvet możesz znaleźć w zakładce Produkty