Skip to main content

Dzień pełen aktywności? Zadbaj o świeżość i komfort!

Nasz każdy dzień jest wypełniony po brzegi: wstajemy wcześnie, potem prysznic, śniadanie, szkoła, praca… Mamy mnóstwo spraw do załatwienia od samego rana, a wieczorem jeszcze zakupy, fitness… ciągle w biegu!

Tak wygląda życie większości z nas. Wśród tak wielu zadań i aktywności chcemy czuć się zawsze pewne siebie i atrakcyjne. Pomaga nam w tym zadbanie o czystość i komfort naszej skóry, szukamy więc sprytnych rozwiązań, jak to osiągnąć. Genialnym pomysłem jest wrzucenie do torebki nawilżanego papieru toaletowego Velvet Rumianek i Aloes, który zapewni nam pełną czystość i poczucie świeżości w każdej sytuacji. Jest to idealne rozwiązanie higieniczne dla aktywnych i nowoczesnych osób!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Rumianek i Aloes to nowy standard higieny, zapewniający pełną czystość całego ciała, również okolic intymnych, gdyż dzięki zawartości kwasu mlekowego papier ten ma odpowiednie pH. Delikatnie pachnie, zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne, pielęgnuje skórę. Został przetestowany dermatologicznie i może być stosowany także do skóry wrażliwej. Warto zwrócić uwagę na jego opakowanie – dzięki zamknięciu z klapką produkt nie wysycha i jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem podczas noszenia w torebce. Najlepiej używać go wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort pełnej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

98% kobiet, które testowały nawilżany papier toaletowy Velvet w ramach Klubu Testerek ofeminin.pl uważa, że jest to produkt, który warto mieć zawsze przy sobie – w torebce, w pracy, w samochodzie.

Więcej informacji o nawilżanych papierach toaletowych Velvet możesz znaleźć w zakładce Produkty

1