Papier toaletowy Velvet Najdłuższy

Papier Najdłuższy

4 rolki bliskie naturze

Ekologia wyzwala naszą kreatywność, a jej rezultatem są innowacje, które wprowadzamy w naszych produktach.

Dlatego w trosce o dobro naszej planety stworzyliśmy Velvet Najdłuższy. To nie tylko najdłuższy papier naszej marki, ale również produkt, który powstał w zgodzie z ekologicznymi standardami.

4 mega rolki papieru Velvet Najdłuższy odpowiadają aż 12 rolkom papieru standardowego. To pozwoli Ci zyskać sporo dodatkowego miejsca w łazience.

W opakowaniu Velvet Najdłuższy zmniejszyliśmy zużycie plastiku aż o 54% w porównaniu do standardowego papieru Velvet Delikatnie Biały 12 rolek.

4 rolki papieru Velvet Najdłuższy to także mniejsza liczba tulejek i mniejsze opakowanie, co oznacza, że ograniczamy ilość wytwarzanych odpadów aż o 64%!

Opakowanie 4 rolek naszego papieru Velvet Najdłuższy to również bardziej ekologiczny transport. Zajmują mniej miejsca, dzięki czemu do ich przewozu wykorzystujemy mniej ciężarówek i ograniczamy emisję CO2 o 57%!

Do produkcji papieru Velvet Najdłuższy wykorzystujemy wyłącznie celulozę pochodzącą z certyfikowanych lasów i kontrolowanych źródeł.

W trosce o środowisko opakowanie Velvet ecoROLL zostało wykonane w 30% z surowca wtórnego zwanego recyklatem.

Długość 4 rolek Velvet Najdłuższy odpowiada 12 standardowym rolkom papieru Velvet Delikatnie Biały +/-5%. Wszystkie elementy Ecostory odnoszą się do porównania papieru Velvet Najdłuższy do standardowych papierów Velvet Delikatnie Biały 12 rolek.