Skip to main content

Nowy standard w higienie – Nawilżane papiery toaletowe Velvet zostały ocenione przez Recenzentki!

W marcu 2024 roku na WIZAŻ.PL123 recenzentki testowały 3 warianty papierów nawilżanych Velvet: Intima, Camomile&Aloe Vera oraz nowość Ultra Sensitive. Możemy być dumni z tych wyników! 😊

Nawilżany papier toaletowy Velvet stosowany w duecie z tradycyjnym papierem w rolce zapewnia 100% czystości, świeżości i komfortu po każdym skorzystaniu z toalety. Można je spłukiwać w toalecie tak samo, jak klasyczny papier toaletowy w rolce. Wizażanki miały okazję same przekonać się o tym podczas testowania naszych produktów w trzech wariantach: Camomile&Aloe Vera, Intima oraz Ultra Sensitive.
Podczas testowania Recenzentki potwierdziły, że nawilżane papiery toaletowe Velvet stanowią doskonałe uzupełnienie użycia standardowego papieru toaletowego w rolce oraz, że spełniły ich oczekiwania!

Przez możliwość wrzucania ich do toalety zdaniem Wizażanek są praktyczne zapewniając przy tym uczucie świeżości i czystości. Według 98% testujących nawilżane papiery toaletowe to innowacyjne rozwiązanie a zdecydowana większość zgodziła również ze stwierdzeniem, że jest to uniwersalny produkt idealny do używania w każdej sytuacji i w każdym miejscu (dom, wyjazd, podróż czy praca).

Zachęcamy do przeczytania ARTYKUŁU WYNIKOWEGO z testowania gdzie dowiecie się jak Velvet wyznacza nowy standard w higienie i co ciekawego dowiedzieliśmy się jeszcze o naszych papierach nawilżanych Velvet 🙂

Cieszymy się, że jako markowy lider w papierze nawilżanym jesteśmy postrzegani jako kreatorzy nowoczesnego i wyjątkowego standardu higieny toaletowej przywracając poczucie komfortu, świeżości i czystości.

*Wyniki na podstawie testowania w klubie recenzentki wizaż.pl na grupie 123 kobiet w marcu 2024 roku.