Skip to main content

Czystość i komfort w zasięgu ręki!

Obserwując na co dzień poczynania kobiet można odnieść wrażenie, że sprawowanie opieki nad dzieckiem uruchamia w nich iście nadprzyrodzone moce.

Czasami wydaje się, że mama automatycznie nabywa dwie pary rąk i dwie pary nóg, potrafi się rozdwoić, ma oczy dookoła głowy, nerwy ze stali i anielską cierpliwość, choć z drugiej strony zdarza jej się dzielić włos na czworo i chodzić z duszą na ramieniu! 😉 Jednak nawet umiejętności na miarę superbohatera nie są nieraz w stanie zapobiec nagłym sytuacjom, które w ciągu dnia pojawiają się niezliczone dziesiątki razy. W takich okolicznościach z pomocą przychodzi Velvet, który oferuje całą gamę wysokiej jakości artykułów higienicznych, przywracających poczucie komfortu i dostarczających innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają życie.

Dzieci potrafią rozśmieszyć nas do łez, kiedy usmarują nos przecierem
z marchewki i ubrudzą buzię czekoladą, ale miewają też swoje humorki, podczas których wybuchają płaczem albo na przekór rodzicom sprawdzają głębokość kałuży. Mamy automatycznie sięgają wówczas po chusteczki, które w wielu sytuacjach okazują się być po prostu niezbędne! Nic dziwnego, że paczuszki wchodzą w skład podstawowego „ekwipunku bagażowego”, zaraz obok portfela, kluczy i telefonu. Warto zawczasu ulokować je w ulubionych torebkach i kosmetyczkach, a przy okazji wsunąć opakowanie do kieszeni męskiego płaszcza i plecaczka dziecięcego. Velvet for you to mały zestaw chusteczek higienicznych w trzech wyjątkowych wzorach dla całej rodziny, które zmieszczą się w każdym zakamarku i przydadzą w różnych okolicznościach.

 width=

Mama za kierownicą nie ma lekko. Musi nie tylko kontrolować sytuację na drodze i skupić się na prowadzeniu auta, ale również zerkać w lusterko na dzieciaki wiercące się na tylnym siedzeniu oraz czuwać nad maluchem podróżującym w foteliku na miejscu pasażera. Zmotoryzowani rodzice z całą pewnością docenią wygodę korzystania z chusteczek uniwersalnych Velvet travel pack w płaskim kartoniku, zaprojektowanym z myślą o wąskich przestrzeniach, niskich schowkach i szufladach oraz torbach podróżnych czy wózku dziecięcym. Kompaktowe opakowaniez podwójnym systemem otwierania idealnie mieści się w bocznej kieszeni drzwi samochodu i pozwala jedną ręką sięgnąć po chusteczkę w najbardziej nieoczekiwanym momencie podczas jazdy, zwłaszcza wtedy, kiedy dzieci mają katar, ubrudzą się przekąską albo wytrą rączki o szybę w samochodzie. Kompaktowy kartonik świetnie nada się również na spacery i piesze wędrówki, a ulokowany w zasięgu ręki w koszyku wózka dziecięcego pozwala mamie zainterweniować niemal w każdej sytuacji.

 width=

W warunkach domowych nieocenione okażą się być chusteczki uniwersalne Velvet style, zamknięte w wygodnym opakowaniu w kształcie poręcznej kostki. Warto mieć je w pobliżu, gdy wśród domowników pojawia się przeziębienie, trzeba poprawić makijaż wykonany przez „małą wizażystkę mamusi”, przetrzeć drobne zabrudzenie na stole albo osuszyć łezkę płynącą po policzku podczas rodzinnego seansu Shreka. Blat kuchenny, biurko przedszkolaka, szafeczka w pokoiku niemowlęcym, stolik kawowy w salonie czy półka w łazience – wszędzie znajdzie się miejsce na stylowy, poręczny kartonik chusteczek. Kolorowe pudełka chusteczek rozstawione w całym mieszkaniu to doskonałe rozwiązanie dla utrzymania higieny i czystości, gdy małe, nieprzewidywalne urwisy pokazują, kto tu tak naprawdę rządzi 😉

 width=

Bycie mamą to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga wielkich pokładów energii, magazynu cierpliwości, obszernego zaplecza spokoju, sporej dawki determinacji, a przede wszystkim dużych zapasów artykułów higienicznych, zapewniających poczucie czystości i komfortu. Bo miękkie jak aksamit serce mamy może zdziałać wiele, ale czasem to serce musi zostać wsparte również innym rodzajem miękkości… miękkości Velvet!