Skip to main content

Papierowy duet Velvet znowu w akcji!

Velvet – w toalecie ZAWSZE w duecie!

Pamiętacie ten słynny DUET? Suchy i Mokry po raz kolejny postanowili przypomnieć światu o swoim istnieniu! w tym roku kontynuujemy Kampanie papierowego duetu Velvet, która wyróżnia się swoją oryginalnością stawiając na pierwszym planie zieloną sławojkę z charakterystycznym otworem w kształcie serca w drzwiach 💚

Czy pamiętasz co znaczy „papierowe równanie świeżości”?

Duet Velvet to komplementarny zestaw papierów toaletowych, wyznaczający nowoczesny standard higieny, który zapewnia 100% czystości i świeżości po każdej wizycie w toalecie. W tym zestawie skuteczność i niezawodność papieru suchego łączy siły z dokładnością i kosmetyczną delikatnością papieru nawilżanego Velvet. Co jest wynikową tego połączenia? Nieporównywalnie wyższe uczucie komfortu i odświeżenia niż po użyciu samego tylko papieru toaletowego w rolce! Tak powstało „papierowe równanie świeżości”, które – na wzór pamiętnych „toaletowych wyznań i sekretów” zdobiących zazwyczaj ściany toalet – mogłoby zostać wydrapane na drzwiach sławojki:

Papierowy duet Velvet

Suchy zawsze z Mokrym!

Nawilżany papier toaletowy to papier toaletowy do wycierania na mokro, który uzupełnia działanie klasycznego papieru toaletowego w rolce! Miękki listek papieru, zwilżony delikatną formułą kosmetyczną zapewnia uczucie ulgi i przywraca skórze pełen komfort. W ten sposób nawilżany papier toaletowy stanowi skuteczne zakończenie „procedury toaletowej”, dopełniając zastosowanie i właściwości suchego papieru toaletowego w rolce. Po użyciu – papier nawilżany należy spłukać w toalecie zupełnie tak samo, jak zwykły papier toaletowy.

Wypróbuj za darmo i przekonaj się sam!

W tym roku dodatkowo na czas trwania Kampanii DUET (6 maja- 30 czerwca 2024) przygotowaliśmy akcję CASH BACK, dzięki której możesz kupić dowolny papier nawilżany Velvet i otrzymasz za niego zwrot pieniędzy* (* Maksymalna wysokość zwrotu 7zł)! Wystarczy zarejestrować paragon na stronie ZyskajZVelvet.pl. To naprawdę bardzo proste! 😊

Wypróbuj papierowy duet Velvet

Otwórz drzwiczki do świeżości w swojej toalecie z limitowaną wersją papieru nawilżanego Velvet!

Ale to nie koniec niespodzianek jakie przygotowaliśmy dla Was na czas Kampanii papierowego duetu Velvet! 😊
Znany i lubiany wariant papieru nawilżanego Velvet Camomile&Aloe Vera na czas kampanii przybrał formę zielonej sławojki z charakterystycznym otworem w kształcie serca w drzwiach!
Mamy nadzieje, że podoba Wam się ta Rumiankowa wersja nawilżanego papieru Velvet 😊

Wypróbuj toaletowy Duet Velvet i przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard higieny toaletowej w każdych warunkach: w domu, w pracy, na wakacjach!