Skip to main content
Velvet
Velvet

Multimedialna baza wiedzy

Wejdź do wirtualnego świata nawilżanego papieru toaletowego Velvet. Klikaj, oglądaj, sprawdzaj! Poznaj produkt, wybierz wariant dla siebie!

Velvet
Velvet
15 sekund z papierem nawilżanym Velvet

Poznaj produkt, który podnosi standard codziennej higieny toaletowej!

Velvet

Papier nawilżany i chusteczka dla niemowląt w jednym?

Nawilżany papier toaletowy Velvet Ultra Sensitive to produkt 2w1, stworzony z myślą o delikatnej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze niemowląt, jak i dla całej rodziny. Produkt idealnie sprawdza się w okresie korzystania z pieluszki i w okresie odpieluszkowania. Łagodzi podrażniania, koi i pielęgnuje skórę. Ma aż 99% składu pochodzenia naturalnego i jest bezpieczny do stosowania już od pierwszych dni życia!
Miękki i naturalny listek z włókien celulozowych, odpowiednie dla okolic intymnych pH oraz specjalna hipoalergiczna i bezzapachowa formuła kosmetyczna z dodatkiem nawilżającego i łagodzącego panthenolu, zapewniają skuteczność, wyjątkową czystość i łagodną pielęgnację! Papier sprawdza się nie tylko po każdym skorzystaniu z toalety, ale także wtedy, kiedy potrzebne jest natychmiastowe odświeżenie okolic intymnych przywracające uczucie komfortu i pewności siebie w każdych warunkach.
Papier po użyciu można bez obaw wyrzucać do toalety. Stanowi doskonałe uzupełnienie suchego papieru toaletowego w rolce.
Produkt przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, został przetestowany dermatologicznie, klinicznie i pediatrycznie.

Velvet

Wyglądają niemal identycznie, prawda?

Papier nawilżany nie jest odpowiednikiem ani zamiennikiem klasycznych chusteczek nawilżanych (np. chusteczek nawilżanych dla dzieci i niemowląt). Inne są również ich właściwości (zwłaszcza rodzaj włókniny), przeznaczenie i zastosowanie!

Nawilżany papier toaletowy to uzupełnienie klasycznego papieru toaletowego w rolce – optymalnie zwilżony listek skutecznie czyści i pielęgnuje miejsca intymne, zapewniając komfort i uczucie świeżości po każdym skorzystaniu z toalety. W przeciwieństwie do większości chusteczek nawilżanych, papier nawilżany Velvet wykonany jest w 100% z naturalnej i biodegradowalnej włókniny wytwarzanej z włókien celulozowych i nie zawiera w składzie plastiku. Dzięki temu można go bezpiecznie wyrzucać do toalety.

Nawilżanego papieru toaletowego należy szukać w sklepach na dziale z higieną, przy półkach z papierem toaletowym.

Velvet

Czym jest nowy standard higieny toaletowej?

To 100% komfortu po każdej wizycie w toalecie dzięki włączeniu do codziennej rutyny toaletowej nawilżanego papieru toaletowego Velvet! Papier nawilżany uzupełnia skuteczność i niezawodność suchego papieru toaletowego, zapewniając uczucie czystości, odświeżenia i łagodnej pielęgnacji okolic intymnych. Nic przecież nie oczyszcza skóry lepiej niż woda, będąca bazowym składnikiem formuły kosmetycznej zawartej w papierze nawilżanym Velvet.

Papier nawilżany Velvet jest doskonałym „zwieńczeniem procedury toaletowej”. Może być też stosowany na wstępie, przed papierem suchym. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby oba papiery używać naprzemiennie! Sposobów jest wiele, ale efekt ten sam! Wystarczy już jeden listek papieru nawilżanego, aby poczuć różnicę w poziomie komfortu, jaki zapewnia „wycieranie na mokro”! Wypróbuj papieru nawilżanego Velvet w połączeniu z papierem suchym Velvet. Po użyciu – oba papiery wyrzucaj do toalety!

Velvet

Papier, który czyści jak woda?

Nawilżany papier toaletowy Velvet Pure to produkt stworzony dla osób sięgających po kosmetyki hipoalergiczne, które są pozbawione substancji zapachowych i działają łagodnie niczym woda (aż 99% składu pochodzenia naturalnego)! To delikatna pielęgnacja okolic intymnych oraz uzupełnienie codziennej higieny toaletowej dla każdego. Nic przecież nie oczyszcza skóry lepiej niż woda, będąca bazowym składnikiem formuły kosmetycznej zawartej w papierze nawilżanym Velvet.

Papier nawilżany Velvet jest doskonałym „zwieńczeniem procedury toaletowej”. Może być też stosowany na wstępie, przed papierem suchym. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby oba papiery używać naprzemiennie! Sposobów jest wiele, ale efekt ten sam! Wystarczy już jeden listek papieru nawilżanego, aby poczuć różnicę w poziomie komfortu, jaki zapewnia „wycieranie na mokro”! Wypróbuj papieru nawilżanego Velvet w połączeniu z papierem suchym Velvet. Po użyciu – oba papiery wyrzucaj do toalety!

Produkt przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, został przetestowany dermatologicznie i klinicznie.

Velvet

Czy nawilżany papier toaletowy Velvet powstaje z poszanowaniem środowiska?

Oczywiście! Nawilżany papier toaletowy Velvet to w 100% naturalne listki wykonane z włókien celulozowych, zamknięte w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Nowe opakowania są lżejsze i zostały lepiej dopasowane do zawartości paczuszki. Pozwoliło to znacznie zredukować ilość generowanego plastiku! Co więcej, wszystkie komponenty opakowania składają się z tego samego rodzaju surowca, a jednorodność materiałowa ułatwia segregację i sprzyja recyklingowi! Wszystkie papiery nawilżane Velvet są również pakowane do szarych kartonów makulaturowych, które pochodzą z recyklingu i nadają się do recyklingu!

Papiery nawilżane Velvet – podobnie jak inne produkty Velvet – wytwarzane są przy zachowaniu wysokich standardów produkcyjnych, z troską o środowisko, opisaną symbolicznie za pomocą logo Save Nature.

Velvet

Czy korzystanie z toalety poza domem może być komfortowe?

Korzystanie z toalety poza domem zawsze rodzi pewne obawy (o czystość i warunki sanitarne, dostępność papieru toaletowego i wody, dyskomfort).

Nawilżany papier toaletowy Velvet podnosi standard codziennej higieny toaletowej w każdej sytuacji! Doskonale sprawdzi się w domu jako uzupełnienie suchego papieru toaletowego, zapewniając uczucie czystości, komfortu i odświeżenia po każdej wizycie w toalecie. Warto mieć go również przy sobie w pracy, w szkole, na treningu, w podróży czy na wakacjach – wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy czuć się pewnie i świeżo, nie mając dostępu do komfortowej toalety w domu! Miękkie listki zwilżone specjalną formułą kosmetyczną zapewniają wyjątkową czystość nawet w najtrudniejszych warunkach (np. bez dostępu do wody i papieru suchego).

Dzięki poręcznemu opakowaniu papier nawilżany Velvet można mieć zawsze przy sobie (w torebce, w plecaku czy w szufladzie w pracy). Jest wygodny w użyciu i niezwykle dyskretny – listek można bez obaw spłukiwać w toalecie!

Velvet

Czy papier toaletowy w rolce może być dla dziecka problemem?

Od pierwszych dni życia dziecko przyzwyczajone jest do delikatnego oczyszczania skóry za pomocą łagodnych chusteczek nawilżanych bądź wacików nasączonych wodą.

Kiedy maluch uczy się korzystać z nocnika lub toalety, papier suchy może okazać się „zbyt suchy” i nieprzyjemny w dotyku, powodując dyskomfort dziecka oraz uczucie ocierania jego wrażliwej i delikatnej skóry, a nawet sprawiając mu ból! Zdarza się, że właśnie z tego powodu dziecko niechętnie chodzi do toalety albo nawet jej unika!

Rozwiązaniem może być nawilżany papier toaletowy Velvet Junior! Niby papier toaletowy, ale w całkowicie innej, „mokrej” wersji! To produkt stworzony z myślą o najmłodszych, miękki i łagodny dla skóry (niczym chusteczki nawilżane!), pachnący owocami, podzielony na pojedyncze listki, które z łatwością wyciągną z kolorowego opakowania rączki malucha. Co więcej, papier nawilżany jest dużo bardziej skuteczny, bo nic tak nie oczyści skóry dziecka jak włóknina zwilżona delikatnym płynem kosmetycznym. No i najważniejsze – można go spłukiwać w toalecie!

Velvet

Skuteczność i delikatność w kobiecej odsłonie?

Poznajcie Velvet Intima! Intima to nawilżany papier toaletowy przeznaczony do codziennej higieny toaletowej, który sprawdzi się również jako chusteczki do higieny intymnej dla kobiet (produkt 2w1). Miękki i naturalny listek z włókien celulozowych, odpowiednie dla okolic intymnych pH oraz specjalna formuła kosmetyczna o subtelnym zapachu, z zawartością kwasu mlekowego, prebiotyków, inuliny, pathenolu i wyciągu z aloesu, tworzą połączenie, które zapewnia skuteczność, wyjątkową czystość i łagodną pielęgnację! Papier sprawdza się nie tylko po każdym skorzystaniu z toalety, ale także wtedy, kiedy potrzebne jest natychmiastowe odświeżenie okolic intymnych (zwłaszcza podczas „tych szczególnych dni” w miesiącu), przywracające uczucie komfortu i pewności siebie w każdych warunkach.

Papier można bez obaw wyrzucać do toalety. Stanowi doskonałe uzupełnienie suchego papieru toaletowego w rolce. Produkt przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, został przetestowany dermatologicznie i ginekologicznie.

Velvet

Naturalna pielęgnacja w klasycznym wydaniu?

Oto Velvet Camomile & Aloe Vera! Nawilżany papier toaletowy z ekstraktami z rumianku i aloesu, który zapewnia uczucie doskonałej czystości, komfortu i odświeżenia po każdym skorzystaniu z toalety. Miękki i naturalny listek, łagodna dla skóry formuła kosmetyczna o delikatnym zapachu, odpowiednie dla okolic intymnych pH oraz zawartość kwasu mlekowego sprawiają, że papier nawilżany wyznacza nowy skuteczny standard higieny dla całej rodziny.

Papier można bez obaw wyrzucać do toalety. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla suchego papieru toaletowego w rolce. Produkt przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, został przetestowany dermatologicznie.

Velvet

Który papier nawilżany wybrać?

Nawilżany papier toaletowy Velvet dostępny jest teraz już aż w pięciu wyjątkowych wariantach dla każdego, różniących się składem formuły kosmetycznej oraz zapachem.

Rumiankowe odświeżenie dla całej rodziny? Camomile & Aloe Vera! Odkryj papier nawilżany o delikatnym zapachu, z ekstraktami z rumianku i aloesu!

Delikatność w kobiecym wydaniu? Intima! Wypróbuj papier o subtelnym zapachu z kwasem mlekowym, prebiotykami, inuliną, pathenolem i wyciągiem z aloesu, który pełni też rolę chusteczek do higieny intymnej!

Świeżość w najczystszej postaci? Pure! Sięgnij po hipoalergiczny, bezzapachowy papier nawilżany, wzbogacony w ekstrakty z aloesu oraz kwas mlekowy!

Radość z higieny dla najmłodszych? Junior! Poznaj delikatny dla skóry dziecka papier o owocowym zapachu, wzbogacony w glicerynę, witaminę E oraz kwas mlekowy!

Troska od pierwszych dni życia? NOWOŚĆ – wariant Ultra Sensitive! Stworzony z myślą o najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze, bezpieczny do stosowania od pierwszych dni życia, hipoalergiczny i bezzpachowy z dodatkiem łagodzącego i kojącego panthenolu.

Velvet

„Papier spłukiwalny” – czy jaki?

Papier spłukwalny to papier, który można wyrzucać do toalety! Do produkcji nawilżanego papieru toaletowego Velvet stosowana jest specjalna biodegradowalna i spłukiwalna włóknina, co zostało przetestowane przez zewnętrzne laboratorium w oparciu o standardy i rekomendacje międzynarodowej organizacji European Disposables and Nonwoven Association (EDANA). Produkty z certyfikatem spłukiwalności EDANA mogą być, według obowiązujących przepisów, sprzedawane jako bezpieczne dla systemów kanalizacji.

Spłukiwalność i biodegradowalność listków nie oznacza, że produkt rozpuszcza się w wodzie jak tabletka musująca! Papier nawilżany Velvet jest wykonany w 100% z naturalnych włókien celulozowych, które – jak większość innych włókien roślinnych – nie są rozpuszczalne w wodzie. Pod wpływem wody struktura papieru po wrzuceniu go do toalety ulega rozluźnieniu, a na skutek dalszych, prawidłowo przebiegających procesów zachodzących w systemie kanalizacyjnym, dochodzi do dezintegracji, a więc rozwłóknienia i rozproszenia włókien w układzie. Włókna te, z biegiem czasu ulegną biodegradacji, czyli rozkładowi do prostych związków organicznych, przyswajalnych przez środowisko naturalne.

Velvet

Papier nawilżany – co to za „wynalazek”?!

Papier nawilżany to papier toaletowy do wycierania… na mokro! Stanowi połączenie naturalnej włókniny wytwarzanej z włókien celulozowych oraz delikatnej formuły kosmetycznej o właściwościach myjących, łagodzących i pielęgnacyjnych. Zwilżona powierzchnia listka oczyszcza i odświeża miejsca intymne, stanowiąc doskonałe uzupełnienie klasycznego papieru toaletowego.

Nawilżany papier toaletowy nie jest więc zamiennikiem ani następcą papieru suchego w rolce, a produktem do niego komplementarnym, potęgującym efekt czystości i komfortu po każdej wizycie w toalecie – tak samo jak inne produkty najefektywniej działające w zestawie (np. płyn do płukania jamy ustnej + pasta do zębów, odżywka do włosów + szampon).

Papier suchy Velvet w połączeniu z papierem nawilżanym Velvet wyznacza nowy, najwyższy standard higieny toaletowej!

Velvet

Papier nawilżany, chusteczka nawilżana – a co to za różnica?!

Różnicę robi włóknina, z której wykonane są listki papieru i chusteczek!

Nawilżany papier toaletowy Velvet to w 100% naturalna i biodegradowalna włóknina wytwarzana z włókien celulozowych, która nie zawiera w składzie włókien sztucznych (plastiku). Listek papieru nawilżanego skutecznie czyści i pielęgnuje miejsca intymne, nie jest jednak tak wytrzymały jak chusteczka nawilżana – bez większych oporów da się go rozerwać na mniejsze kawałki. Dzięki temu papier nawilżany można wyrzucać do toalety!

Z kolei zdecydowana większość chusteczek nawilżanych dla dzieci i niemowląt wykonana jest z chłonnej i wytrzymałej włókniny, odpornej na rozdarcia, produkowanej m.in. z wiskozy i poliestru. Oznacza to, że tkanina, z której wytwarzana jest taka chusteczka, zawiera w składzie włókna sztuczne (plastik) i nie wolno jej wyrzucać do toalety (powinna trafić do odpadów zmieszanych!). Przy próbie rozerwania chusteczki nawilżanej, jej włókna ulegają znacznemu rozciągnięciu (nie da się jednak podrzeć chusteczki na mniejsze kawałki).

Velvet

Higiena i zabawa w jednym dla najmłodszych? Czy to możliwe? Zdecydowanie tak!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior to produkt stworzony z myślą o najmłodszych, miękki i łagodny dla skóry (przypomina w dotyku chusteczkę nawilżaną dla dzieci i niemowląt), pachnący owocami, z witaminą E, wzbogacony o glicerynę i kwas mlekowy. W kolorowym opakowaniu znajdują się pojedyncze listki nawilżonego papieru, które z łatwością wyciągną rączki malucha. Co więcej, papier nawilżany jest dużo bardziej skuteczny, bo nic tak nie oczyści skóry dziecka jak włóknina zwilżona delikatnym płynem kosmetycznym. No i najważniejsze – można go spłukiwać w toalecie!

W początkowym etapie nauki samodzielnej toalety, papier nawilżany stanowi dla dziecka doskonały zamiennik papieru toaletowego w rolce, aby już za chwilę stać się jego uzupełnieniem i towarzyszyć mu w dorosłym życiu. Dla pełnego komfortu, czystości i świeżości!

Do wyboru są aż 2 różne kolory opakowań – oba z wizerunkiem wesołego niedźwiadka. Każdy z nich przeznaczony jest dla skóry wrażliwej i został przetestowany dermatologicznie.

Velvet
Porównaj produkty

Porównaj warianty papieru nawilżanego Velvet i znajdź produkt dla siebie!

Domyślne
Cechy podstawowe
Badania
Skład i zawartość
Przeznaczenie i zastosowanie
  Ultra Sensitive NOWOŚĆ Camomile & Aloe Vera Intima Pure Junior
Liczba listków 48 48 48 48 48
Naturalny listek z włókien celulozowych          
Składniki aktywne podstawowe
 • Panthenol
 • Ekstrakty z rumiarnku
 •  Ekstrakty z aloesu
 • Ekstrakty z rumiarnku
 • Priobiotyki
 • Inulina
Składniki dodatkowe
 • Gliceryna
 • Propanediol
 • Panthenol
 • Wyciąg z kwiatów
  drzewa migdałowego
 • Wyciąg z korzenia irysa florenckiego
 • Ekstrakt z aloesu
 • Witamina E
Kwas mlekowy          
Zapach          
Produkt hipoalergiczny          
Do skóry wrażliwej          
Zawartość składu pochodzenia naturalnego 99,31% 98% 98,8% 98,9% 99%
Zawartość wody 95,76% 97% 97% 97% 97%
Testowany dermatologicznie          
Testowany klinicznie oraz pediatrycznie          
Testowany ginekologicznie          
Przeznaczenie produktu

Codzienna higiena toaletowa

 • chusteczki nawilżane i papier toaletowy w jednym (produkt 2 w 1).

Idealnie sprawdza się w okresie korzystania z pieluszki i w okresie odpieluszkowania.

Codzienna higiena toaletowa, po każdym skorzystaniu z toalety jako uzupełnienie klasycznego papieru toaletowego

Codzienna higiena intymna i toaletowa (produkt 2w1), po każdym skorzystaniu z toalety jako uzupełnienie klasycznego papiero toaletowego

Codzienna higiena toaletowa, po każdym skorzystaniu z toalety jako uzupełnienie klasycznego papieru toaletowego

Codzienna higiena toaletowa, po każdym skorzystaniu z toalety jako uzupełnienie klasycznego papieru toaletowego

Główne przeznaczenie

Dla całej rodziny, bezpieczny do stosowania od 1. dnia życia.

Dla całej rodziny

Dla kobiet

Dla całej rodziny, dla dzieci, dla osób o skórze wrażliwej

Dla dzieci (zwłaszcza
w trakcie nauki samodzielnej toalety)

Velvet
Jeszcze więcej wiedzy

Sprawdź najczęściej zadawane pytania o nawilżanym papierze toaletowym Velvet!

Velvet

Zobacz produkty

Poznaj warianty nawilżanego papieru

Intima

Higiena intymna i toaletowa dla kobiet!

zobacz produkt
Camomile & Aloe Vera

Pielęgnacja
dla całej rodziny!

zobacz produkt
Pure

Delikatność dla wymagających!

zobacz produkt
Junior

Radość z higieny
dla najmłodszych!

zobacz produkt
Velvet
Suchy zawsze z Mokrym!

Poznaj papierowe równanie świeżości!

Velvet
Velvet

velvet W toalecie zawsze w duecie