O akcji:

O higienie wiemy całkiem sporo. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że marka Velvet dołączyła do ogólnopolskiej akcji Zdrowo i Sportowo. Jej celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród przedszkolaków i uczniów. A w związku z tym, że higiena to integralna część dobrego samopoczucia - promowanie jej zasad jest niezwykle istotne już wśród najmłodszych dzieci. Z radością podjęliśmy się tego zadania, a o pomoc poprosiliśmy misia Velvetusia – ambasadora naszej marki i wielkiego czyścioszka.

Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z cyklem krótkich, komiksowych historyjek, w których Velvetuś opowiada o tajnikach codziennej toalety. Idąc za jego przykładem, przez zabawę przybliżajcie dzieciom zasady higieny, krok po kroku ucząc je samodzielności.

Zgłoszenia do akcji Zdrowo i Sportowo Więcej o Dniu Higieny Velvet

Wielkie sprawy małego misia

Miś Velvetuś to czyścioszek, który świetnie zna się na higienie! Wejdźcie do jego świata i zobaczcie, co przygotował dla maluchów. Jego porady to spora dawka wiedzy, która pozwala przyswoić właściwe nawyki toaletowe.

Velvetuś radzi, jak załatwiać swoje potrzeby

Higiena na wesoło

Higiena to poważna sprawa, ale też pretekst do suuuuuper zabawy w najczystszej postaci! :) Miś Velvetuś takie rozrywki lubi najbardziej! To co? Zaczynamy przygodę?

Dlaczego dzieciaki polubią papier toaletowy Velvet Junior?