Skip to main content

Duet Satysfakcja

Jak Sherlock Holmes i Watson, jak Romeo i Julia, jak Jules i Vincent – właśnie tak silną parę tworzy DUET SATYSFAKCJA – suchy papier toaletowy i nawilżany.

Decydując się na wybór tego zestawu, sięgamy po najnowszy standard higieny. Najbardziej skuteczny, innowacyjny, ale przede wszystkim pozwalający czuć się świeżo i komfortowo, zawsze i wszędzie, gdzie tylko chcemy.

Papier nawilżany zdecydowanie jest produktem, który powinien na stałe zagościć w naszych toaletach, by zapewniać domownikom i naszym gościom pełen komfort. Połączenie obu papierów toaletowych – suchego i mokrego, to system higieny, który działa najlepiej i po prostu ułatwia życie. Kto raz wykorzysta ten duet, poczuje różnicę i nie zechce już powrócić do starych przyzwyczajeń, gdzie sięgał tylko po klasyczną rolkę suchego papieru. Jest to zestaw dający nie tylko komfort i poczucie świeżości, ale również niesamowitą wygodę: papier nawilżany wrzucamy do toalety tak, jak standardowy suchy papier toaletowy.

 width=

Z tego duetu warto korzystać nie tylko w warunkach domowych. Nawilżany papier toaletowy można schować do torebki czy plecaka, używając go wraz z papierem suchym, dostępnym w każdej (albo prawie każdej! :-)) toalecie w pracy, w szkole, na treningu czy w podróży. To ważne, aby niezależnie od miejsca cieszyć się pełnym komfortem i wyjątkową świeżością!

 width=

Nawilżany papier toaletowy, to nowy standard czystości, higieny i wygody. Ma pH odpowiednie dla okolicy intymnych, zawiera kwas mlekowy, jest hipoalergiczny i występuje w kilku wariantach. Rumianek i Aloes – produkt odpowiedni dla całej rodziny – został wzbogacony w ekstrakty roślinne i zachwyca świeżym zapachem. Bezzapachowa wersja Pure to idealne rozwiązanie dla osób, szukających delikatnego produktu, który czyści skutecznie i łagodnie jak woda. Junior z kolei, za sprawą kolorowego opakowania i brzoskwiniowego zapachu, z pewnością zachęci niejednego malucha do nauki samodzielnej toalety. Każdy z trzech wariantów w standardowym formacie (42 listki) jest bardzo wygodny w użyciu: poręczne opakowanie z plastikowym wieczkiem chroni papier przed wysychaniem, a sam produkt wykonany jest z wysokiej jakości biodegradowalnej, miękkiej włókniny, którą można spłukiwać w toalecie.

 width=

A co z drugim elementem zestawu „Duet Satysfakcja”? Papier suchy to już nieodłączna część wyposażenia toalety. Oprócz spełniania swojej właściwej roli, może być również dekoracyjnym dodatkiem, pasującym do wystroju wnętrza łazienki. W szerokiej ofercie Velvet do wyboru mamy różne warianty: białe rolki z tłoczeniem w niedźwiadki czy też inspirowane naturą wzory w kwiaty rumianku. Po połączeniu sił, papier klasyczny z papierem nawilżanym tworzy duet idealny, który daje nam poczucie komfortu i pewności siebie, a także promuje w naszej toalecie nowoczesny, kompletny zestaw higieny.

Nowoczesna higiena oraz możliwości, jakie zapewniają nam obecne środki czystości i artykuły higieniczne, tworzą zupełnie nowe standardy. Na co dzień stosujemy różnego rodzaju połączenia produktów, bo jeden uzupełnia drugi, razem dając najlepszy efekt. Gdy sięgamy po szampon do włosów, naturalnym krokiem jest dobranie do niego odpowiedniej odżywki. Kupując pastę do zębów nie zapominamy o płynie do płukania jamy ustnej, a pielęgnując skórę twarzy pamiętamy, aby krem zestawić z odpowiednim serum. Połączenie i stosowanie dwóch rodzajów papieru toaletowego: suchego oraz nawilżanego, to zupełna nowość, która zmienia komfort i jakość higieny w toalecie. Warto wykorzystywać te możliwości – dla zdrowia i komfortu, pewności siebie, odczuwalnej czystości i świeżości, a przede wszystkim dla własnego zadowolenia i… satysfakcji.

Nowy wymiar i standard higieny, to nierozłączny duet, który tworzą papier toaletowy suchy oraz nawilżany.

Sprawdź więcej na www.akcjasatysfakcja.pl